Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akiket szigorúan...

Kismamák akiket szigorúan pihenésre fogtak, mivel töltitek el az időtöket?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Fekszem 4 hete 😖


Olvasgatok,netezek, alszok.Ebből àll a napom.

Mostanàban a frontok nagyon megviselnek,volt hogy kb kétszer félóràt voltam ébren egész nap. Az elején sok időm ment el a depizésre is. Borzasztó volt az első pàr nap utàn,mikor kipihentem magam,azonnal tettem vettem volna, és ràjöttem,hogy semmi nem megy(annyi függőlegesben töltött idő alatt,mìg pisilni mentem max 5 perc,azonnal jöttek a durva görcsök,fàjàsok),egy sima mosogatàs,teregetés... Egyszerűen semmit nem tudtam csinàlni,egy tehetetlen selejtnek éreztem magam 😭.

Azóta sokkal jobb, màr làtom a végét és kevésbé aggódom, hiszen most màr nem lenne nagy baj,ha megszületne. 32hkm

2016. febr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

már a végén vagyok, de pihennem kell (nem bírok már gyakorlatilag járni a fájdalomtól, de azért nem kell feküdnöm, csak nem nagyon járok ki, csak napi egyszer egy pici sétára).


én még besegítek a munkahelyemre, így egész nap telefonon, emailben elérhető vagyok, de nem nagyon zaklatnak már. van egy könyv, amit még szerkesztek, azzal is van elég munka. csak már az agyam nem működik sajnos megfelelően.:/


feelgood és vicces sorozatokat nézek (Dokik, Jóbarátok, Buffy, Angel, Samantha Who, Erica világa) és filmeket, rajzfilmeket, amiket már rég meg akartam nézni.


Amit még szoktam, régi könyveket levenni a polcról és azokat újra elolvasni, vagy először elolvasni.:) a gyereknevelési és terheskönyveinket is nézegetem. van egy terhességről szóló egészségügyi blogunk, azt is írogatom, rendezgetem.


38hkm

2016. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!