Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki nagyon...

Van itt olyan aki nagyon rágörcsölt mégis sikerült hamar a terhesség?

Figyelt kérdés
Sajnos sokáig nem próbálkozhattunk mert hormongondjaim voltak, de már az rendeződött. Már régóta szeretnénk, ez az első hónap, hogy ovulációkor együtt voltunk. Szerdán voltunk ovulációm, de már most nagyon izgulok, nem tudom, hogy bírom ki ezt a két hetet nem vártig.

2016. febr. 28. 10:54
 1/10 A kérdező kommentje:
*volt
2016. febr. 28. 10:55
 2/10 anonim ***** válasza:

nekünk tervezett együttlétünk nem volt, naponta voltunk/vagyunk együtt mindkét esetben:


egyszer nem görcsöltem rá, 2. hónapban sikerült, aztán, vetélés után nagyon rágörcsöltünk (kivizsgálások tömege, folyton orvosi szaklapok olvasása, LH tesztelés) és 2. hónapban sikerült.


azt hiszem, nálam ez nem számított, de akár kivétel is lehetek.:) 38hkm

2016. febr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
A harmadik terhességem (nagyon rágörcsölve) a 4. hónapban jött össze, ami rekordnak számított, mivel az előző kettővel nagyon sokáig kellett próbálkozni. De nem maradt meg...
2016. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jelen :D

Nyákom volt mondom a férjemnek na most kellene..

Aztán a napokat számolgattam.

Predictor early azt írja 4 nappal menzesz előtt kimutathatja. Negatív lett.

2 nap múlva meg pozitív. :D

Most itt a játszótéren alszik a babakocsiban nem szoktam séta végén felkelteni.

2016. febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rágörcsöltem,szándékosan mert hiába voltunk az előző terhességem előtt sűrűn együtt,2 évig nem jött a picink. Most a kistesónál már teszteltem,hőt mértem,e vitaminoztam,teáztam,így sikerült a 3.hónapban.
2016. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Mit értesz ràgörcsölés alatt? (Amúgy ez szerintem egy borzalmas nagy butasàg, h azért nem jön...)


Figyeltem nyàkot, méhszàjat, vezettem görbét, hasznàltam LH tesztet, szedtem vitamint, ittam teàt... Emellett szexeltünk amikor jólesett. 2.hónap sikeres lett. Nem zuhantam volna meg, ha csak később jön, de ne szért ne jöjjön màr,mert nem figyelek oda. Vizsgàra is készül az ember, erre miért ciki?

2016. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Hu én iszonyat padlót fogtam az első hónapban mikor nem sikerült....elkezdtem nézni a a termékeny napokat, s a 2. hónapban sikerült.... de úgy hogy ikreket várunk :)

21 hkm

2016. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én alapból izgulos egyéniség vagyok. Megbeszéltük mikor próbáljuk elosszor. Regota tervezgettuk, igy mindketten izgultunk hogy sikerült-e. Minden nap vártam. A jeleket , tudtam hogy korán de türelmetlen voltam. Nem várt előtt pozitiv lett :) sokan mondják hogy nem szabad ragorcsolni, nekem hiaba mondtak nagyon akartam, es sikerult.. Mar nagyon várjuk :)

15hkm

2016. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eléggé rágörcsöltem,nagyon szerettem volna kisbabát.azvolt bennem Á nekem az első hónapban úgysem...És de :) 18hetes kismama vagyok :) sok sikert :)
2016. márc. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi nagyon rágörcsölés. Az elsőt nagyon megtwrveztük, vitamin, jókor együtt lenni, mikroszkóp, stb, de elsőre sikerült. A másodikkal hormongondjaim voltak, több korai vetélés előzte meg. Mikor kiderült a hiba és kaptam gyógyszert, meg is maradt a baba. Viszont előtte is minden alkalommal teherbe estem, csak nem maradt meg. Itt már azért eléggé rágörcsöltem szerintem.
2016. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!