Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt vérzése terhesség...

Akinek volt vérzése terhesség alatt, milyen volt? Volt esetleg aki nagyon vérzett és mégis megmaradt a babája?

Figyelt kérdés
Élénk,darabos,vagy csak barna?jah és mitől volt?(persze ha megmaradt)
2015. nov. 1. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Barnázás egész a 13. hétig volt, egyszer meg a 6-7 hét között élénkpiros, nem darabos volt csak pár percet tartott(megemeltem a lányom a játszón, utána volt) hematóma volt, ami később felszívódott. Most vagyok 19 hetes, remélem a későbbiekben nem lesz gond.
2015. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hematomam volt es sajnos nagyságra ugyanolyan volt mint a petezsak. Szemetes zsák emelesenel bevereztem.

Húztam vontam 12hetig es utana veteltem el😞



Na de láthatod a hematoma nem jelent nagy problemat (1valaszolo jol megírta neki megmaradt a baba) szerintem egy vetélés nem a hamatoma miatt történik.

2015. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Heamatoma miatt eloszor barna aztan rendes ver folyt. Akkor urult ki. Nem lett semmi baja szerencsere. Ez attol is fugg hogy hol helyezkedik el a heamatoma a babahoz es mekkora.
2015. nov. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Haematomám volt nekem is. Pontosan a petezsák mellett és úgy emlékszem, nagyobb volt, mint a petezsák. Egészen a 12. hétig látták, de vérezni, csak a hetedik hétig véreztem. Lassan két éves :)
2015. nov. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És a hematómától milyen volt a vérzésetek?
2015. nov. 2. 07:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy rossz mozdulat miatt 11 hetesen levalt a lepeny resze. Hirtelen nagy fajdalmam volt es eros piros verzes. Par oran at tartott. A levallt reszen lett egy hematoma, ami kesobb felszivodott, a 20. heti uh-n mar nem latszott. Egeszseges es nagy babat szultem a 39. heten.


Ez az elso terhessegem alatt volt.

Most a harmadik babat varom es nyolc hetesen volt gyenge piros verzes. Uh-n semmi sem latszott, a baba rendben van. Hamar elmult a verzes, de meg ket napon at volt visszatero nagyon gyenge verzes (inkabb csak rozsaszin folyasnak latszott, ugy felhigult).

En aznap voltam egyutt a ferjemmel is, illetve kitakaritottam az egesz hazat. Kb 20 perccel az elso verzes elott fejeztem be.

Valoszinuleg ez igy egyutt sok volt.

2015. nov. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem is hematóma volt.5 hetes terhes voltam akkor bent feküdtem miatta a kórházban másfél hetet.Nagyobb volt mint a petezsák éd alatta helyezkedett el.Nekem mikor kezdődött élénkpiros vér volt és sok utánna átváltott barnára.Mikor esténként kimentem wc-re akkor meg az egész wc tele volt kis alvadt vér darabkákkal (bocsi) na az elég ijesztő volt.Mikor hazamehettem akkor már csak barnáztam.Üdv 19 hetes kismama.
2015. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem 12 hetesen volt hematoma, igaz kisebb, mint a baba. Első két napban élénk piros, és volt alvadt darab is, azon én is bepanikoltam. Utána még két hétig barnáztam, volt, hogy 2 napig semmi, aztán megint barna.

Ja és elől feküdt a mehszaj is, ami szintén vérzéssel járt. 34 hkm

2015. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hematomaval nekem is elenk piros ver volt es nagyon keves...egy hetet sem telt meg es csak max 30percig tartott utana semmi es persze a folyamatos barnqzas.



Kérdező ha esetleg nem maradna meg a baba azt eszre fogod venni.... Vérzés menstruáció szerű es sok es persze hasfájás.

En innen tudtam"na most vételek" sok ver jott es sotet.


De ne aggódj ha keves verzesed van az a hematomatol van.

Ha nem eros es nemk faj semnid akkor zárd ki a negativ dolgokat.


Sok sikert beked\nektek😉

2015. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok.köszi a válaszokat.két vetélés után vagyok.4napja véreztem.elkönyveltem hogy elment ez a baba is.majd közölték hogy ott a petezsák nem látják honnan és mitől vérzek(el is mult).erre ma megint vérzek.hétfőn kell visszamennem.hcg 1110volt.lehet még ennek jó a vége?6+2napos vagyok ma
2015. nov. 5. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!