Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy még mindig vérzek?

Normális, hogy még mindig vérzek?

Figyelt kérdés

Holnap leszek 8 hetes kismama, pénteken voltam először dokinál, mindent rendben talált a babával, viszont vett rákszűrést és ott elkezdtem vérezni. Azt mondta van egy hüvelygyulladásom! Azóta hèbe hóba neki állok vérezni, viszont most már csak barnázok, de elég erősen! Kedden rendel csak az orvos, úgyhogy csak akkor tudok visszamenni! Nem fáj semmim, nem görcsölök.


Szerintetek mitől lehet ez? A mintavételtől?



2016. febr. 28. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nornàlis esetben a kenetvétel nem jàr vérzéssel, koraterhességben sem. Legkésőbb kedden visszamennék a helyedben.
2016. febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is véreztem a mintavételtől, szólt is előre a doki, hogy valószínű ez lesz, mert a terhes méhszáj sokkal érzékenyebb!

Mondta, hogy ne ijedjek meg, mert ez általános ilyenkor.

2016. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is véreztem kenetvételnél. 2-3 nap alatt elmúlt.
2016. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kicsit megnyugodtam, de kedden doki :)
2016. febr. 28. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!