Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhess vagyok de verzek. Ez...

Terhess vagyok de verzek. Ez most mensi vagy veteles?

Figyelt kérdés

Eros pozi tesztjeim vannak. A nemvart napjan nagyon gyenge barnazas szinte semmi es egy hettel a nemvart utan megjott a mensim. Elenk piros de nem faj a hasam csak verzek.

Voltam dokinal 4 nappal elotte latott mar petezsakot es azt mondta minden rendben van.

Kaptam utrot de ennyi.

A mensi igy megjohet egy het kesessel elenk piros verrel fajdalom nelkul vagy esetleg veteles ez mar?

4 hetes es 6 napos lennek:(



2015. jún. 22. 07:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert irtam ket s-el a terhes szot! Elnezest:)
2015. jún. 22. 07:44
 2/10 A kérdező kommentje:
Meg azt elfelejtettem leirni, hogy gorbet vezetek es azota a hom meg mindig ugyanolyan magas a verzes ellenere is. Nem tudom ez normalis e vetelesnel ?
2015. jún. 22. 07:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha szeded az utro -t mégis verzel sürgősen menj orvoshoz, attól nem szabadna vérezni.

Mennyit szedsz egy nap? Nekem 3x2 kellett és megmaradt a baba.

2015. jún. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Sürgősen orvos - én így vetéltem el...:(

Drukolok, hogy ne legyen baj

2015. jún. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3x1et szedek elmegyek a dokihoz de nincs fajdalmam igy azt mondta varjak par napot nem tud mit tenni. Vagy elmegy a baba vagy megmarad
2015. jún. 22. 07:55
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolso. Neked is mensi szeru verzesed volt es nem fajt a hasad? Ha nem baj, hogy megkerdezem:(

Nem volt meg vetelesem es nem tudom milyen tunetei vannak

2015. jún. 22. 07:57
 7/10 anonim válasza:
Semmi fájdalmam nem volt - az első két napi vérzés híg volt, mintha fel lenne vizezve, a harmadik napi normális menszes vérzés, negyedik nap csak barnázás, és némi szövet darabka. Az orvos megállapította a spontán vetélést..:(
2015. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett végül? Remélem minden oké.
2015. jún. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Verzek tovabbra is a hasam nem faj. Ma teszteltem egy nagyon eros pozit holnap is csinalok egyet es ha az is ilyen eros lesz akkor bemegyek egy klinikara, hogy most mar nezzek meg rendesen.
2015. jún. 22. 21:27
 10/10 anonim ***** válasza:
A teszt még vetélés után akár 2héttel is lehet pozitív. Szóval szerintem ne tesztelgess, hanem menj minél előbb orvoshoz.
2015. jún. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!