Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy 30 hetes terhesnek nagyon...

Egy 30 hetes terhesnek nagyon kevés ez az étrend?

Figyelt kérdés

1 napot írnék le pl a mait:


Reggeli: 30 dkg gyümölcs (kiwi,narancs,alma)

Ebéd:10 dkg vörösbab, 1 paradicsom, 1 szelet grahamm toast kenyér, 15 dkg csirkemell (olaj nélkül), 50g jégsaláta

Uzsonna: 2 dl tej 0,1 %-os , 1 banán

Vacsora: 10 dkg túró, egy paradicsom, 10 dkg csirkemell, 5 dkg pulyasonka, 50 g uborka, 50 g jégsaláta, 1 evőkanál joghurt 2 szelet grahamm toast kenyér


Emellett egyáltalán nem vagyok éhes de tápanyagszempontból???


2016. febr. 28. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,de mikor még nem voltam terhes,és konditerembe jártam,én akkor ettem ilyeneket és ennyit...szerintem többet is bevihetnél egy kicsit.
2016. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem járhatok se tornára, se lightosan edzeni, se futni. maximum 20 perc sétát engedélyezett az orvos (veszélyeztetett vagyok)
2016. febr. 28. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Rost, szénhidrát mennyiség szerintem oké, valami jótékony zsíradék félét még bevihetnél igazán. Olivás öntet a salátákra, stb... Nyugodtan ehetnél még több zöldséget és húst, no de ha nem is kívánod, akkor felesleges. Gondolom szedsz valamilyen táplálékkiegészítőt. Tápérték szempontjából az esszenciális zsírsavakat hiányolom. Én sem ettem sokat semelyik terhességem alatt. Nem gondolom, hogy azért mert valaki gyermeket vár ki kellene rámolnia a frigót. A reggeli viszont kevés. Valami tojásfélét ehetnél esetleg a gyümölcsök mellé.
2016. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi ezeket megfogadom :)


Nem szeretem az olaj ízét azért nem teszek semmihez :)

2016. febr. 28. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Értelek. Akkor próbálkozz valamilyen olajos magfélével. Nem kell sok, csak pár szem. Mandula, pisztácia (sózatlan természetesen), biztos van amit szeretsz. Vagy például diófélék. Azok a legjobbak. Tele vannak esszenciális zsírsavakkal,antioxidánssal, E vitaminnal, még folsavat is tartalmaznak. Egy terhes nőnek tökéletes. Nyilván nem tonnaszám, fő a mértékletesség, de mivel szinte semmilyen zsiradékfélét nem viszel be, Neked pláne nem árt. Én az olivaolajat még magában is meg bírnám enni, oké, nem teszem, marad az olajbogyó, no de hát ebből is látszik, ízlések és pofonok :) Problémamentes babavárást, egészséget kívánok, mamának és babának egyaránt!
2016. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!