Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek el lehet menni 35...

Szerintetek el lehet menni 35 hetes terhesen egy Kispál koncertre a Szigetre?

Figyelt kérdés

Persze nem csápolni akarok a legelső sorban, csak megnézni őket...

Ez lesz az utolsó koncertjük...:(

A kedvenc zenekarunk, és a férjem biztos kimegy a barátainkkal...


2010. ápr. 1. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Én nem mennék. Kihagytam én is a januári Depeche Mode koncertet, igaz ők jöhetnek még Magyarországra. A bébi addigra már nagyon érzékeny lesz a hangokra. A nagy tömegre meg te, mert nem fogsz tudni közlekedni a hasaddal.
2010. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha messziről hallgatjátok őket egy kellemes séta közepette abból nem lehet szerintem baj.

Csak az a kérdés hogyha a férjed a barátaitokkal menne, azaz ha mész akkor te is, meg tudjátok-e oldani hogy együtt legyetek de mindenkinek jó legyen? Mármint gondolom a barátok az első sorokban csápolnának, Neked viszont az nem éppen jó, tehát férjddel külön vonulva tudnátok hallgatni kicsit távolabbról, elkerülve a tömeget.

Jó kis esti progi lehet egyébként ha sikerlne ezt ilyen formában véghez vinni :))

Jó babavárást :)

2010. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem mennék.Àllni se nagyon birnàl annyit,gondolom nem lesznek székek,meg ha nem is az elsösorban lennél,nem hiszem hogy ne akadna olyan taplo,mert az sajnos mindig van,aki neked ne menne stb.Engem màr az idegesit,ha valaki a boltba gyorsan megelöz,szemrebbenés nélkül.Szerintem engedd a pàrod a baràtaival,téges meg kàrpotol a születendö kisbaba.

Én màr moziba sem megyek,pedig imàdok jàrni.

2010. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem miért ne. Ha jol érzed magad akkor nyugodtan.
2010. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

Majd meglátjuk. Attól függ, hogy leszek, mekkora leszek:)

És egyebek:)

2010. ápr. 1. 14:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
:D Én borzasztóan nagy Kispálos vagyok. Én elmennék, ha nem lenne olyan messze!
2010. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a baba érzékeli a külső hangokat. egy hangos koncertre tuti beidul és nyomja majd a denszt. baja gondolom nem lesz tőle, kérdés, hogy te bírod-e majd a hancúrját? :)
2010. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
35 hetesen már bazi nagy hasam volt, nem bírtam volna végigállni egy koncertet. Na meg ha jól sejtem, akkor azon a búcsú-Kispálon a színpad közelébe menni sem lesz egyszerű: rengetegen lesznek (leszünk)!
2010. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én elég bátor kismami voltam, de a végén már én se jártam koncertre. Féltem, hogy megrúgnak, és a szigeten marha nagy a tömeg, főleg, hogy ez lesz az utolsó Kispál jó darabig.

Én azt hiszem, kihagynám a helyedben.

Ja, olyan 32.hét körül voltunk moziban, úgy zavarta a babámat a nagy zaj, hogy nem bírtam a filmre koncentrálni, mert úgy rúgdosott.

2010. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Beszéltem apával, és nem akarom az ő estéjét azzal elrontani, hogy hátul ácsingózik velem...

Szóval szerintem kihagyom, mint a májusi Metallicát is:(

Hát ez van, most ő a legfontosabb, és persze én is attól félek, hogy nem fogom tudni végig állni...

Köszi mindenkinek:)

Aki megy érezze jól magát helyettem is:)

2010. ápr. 2. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!