Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet e koncertre menni terhesen?

Lehet e koncertre menni terhesen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a baba úgyis jelzi majd, ha nem jó neki :-)
2010. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

"


Kérdés:

Azt szeretném tudni, hogy 30 hetes terhesen árt-e a babának, ha zajos helyre megyek, pl. koncertre vagy zenés szórakozóhelyre. Karos-e ez a hallására, illetve okozok-e neki fájdalmat azzal, hogy nagy zajnak teszem ki?


Válasz:

Nem hiszem, hogy pont a zaj lenne a fő szempont. Én úgy gondolom, a 30 hetes kismamának egyébként sem optimális, amit egy ilyen hely jelent.

A baba igenis érzékeli a zajokat és egy rock-koncert hangnyomása ugye még egy átlag embert is megvisel??"

Ha még az elején jársz és jól bírod, nem közvetlenül a hangfalak mellé állsz, nem a legnagyobb tömegben akarsz furakodni, akkor még esetleg :)))

2010. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Mozartra határozottan jól reagálnak a magzatok - brit tudósok szerint. A Metallica hallgatása közben állítólag nagyon fészkelődnek. Persze lehet, hogy csápolnak...
2010. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Hm, jó kérdés. Attól függ, milyen a koncert, ülő vagy álló? És főleg attól, hogy hány hetes vagy? És attól is, hogy mennyire szeretnél közel lenni a színpadhoz...


Én 2006 óta készültem a tavalyi Eros Ramazzotti koncertre. Kb fél évvel hamarabb megvettem a VIP állójegyet a színpad elé közvetlenül, sőt, megvolt a jegyem szintén Eros koncertre Zágrábba is.

A koncert napján voltam betöltött 8 hetes terhes. Természetesen elmentem, főleg hogy koncert előttre sikerült személyes találkozót is összehozni a Művésszel ( fan klub vezető vagyok ). Megvolt a találkozó. Előzenekar kezdte a koncertet. Mire ők lementek ( kb fél órás volt ), addigra nagyon rosszul lettem. Saját lábamon, de kimentem a színpad széléig, onnan viszont hordágyon vittek az orvosiba :( Aztán persze összeszedtem magam, visszavittek a koncertre, de nem engedtek az első sorban állni, így leültem egy székre.

És rá 2 hétre elmentünk Zágrábba is. Ott már nem álltam a legelső sorba, kb a 3.sorba álltunk, és néha leültem a földre :)

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy az lenne a legjobb, ha tudnál ülni a koncerten, akkor nem lesz gond.


Boldog babavárást,

30 hetes kismama

2010. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne pogozz de mehetsz ;)
2010. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam kérdeni, hogy pont 20 hetes leszek,mikor megyünk Metallica koncertre. Sokáig vaciláltam, de kitaláltam hogy hátra állok és viszek egy kis sámlit, ha le kéne ülnöm. Május 14én már csak nem lesz olyan hideg,de majd jól felöltözök, plusz nem megyek a tömegbe, majd hátul elleszek. Szerintetek oké ez?
2010. ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!