Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Télleg igaz az, hogy a kismamá...

Télleg igaz az, hogy a kismamák csak hasukra híznak ha fiúval terhesek, ha lányra akkor fenékre?

Figyelt kérdés
fiúk anyukájuk pocakját növeszti meg,a lányok vigyázznak anyukájuk alakjára.
2016. márc. 5. 15:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Ó igen,a nap kérdése.Téllllleg igaz! 😂
2016. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mende-monda. Alkati kérdés szerintem. Bár én a fiammal csak pocakra hiztam. Kolléganőm a lánnyal pedig fenékre és combra de elég keményen. Egyébként nincs jelentősége, tényleg embere válogatja.
2016. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%

Nem kell zabálni és akkor nem nő a hátsód, meg a combod..

Szerinted ő miért így néz ki?!

[link]


Vagy ő.

[link]


Vagy ő..

[link]

2016. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
56%
Télleg igaz!!!! Mikor megfognt mar tuttam hogy, Kunigunda az én babőcám, pócaklakom, mert pont masnap jeygezte meg anyos, hogy mekkora segem van!!! Gurni ma 4 éves!!! Uh-n ugy láccik most fiam lessz, de most is popsira hízok sztem elnéztek vmit!!!!! Sógornőm is lányal volt tehres de elcserélhették a babőcáját mert végig nagy popsija volt és keres hasa!!!!
2016. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

3as jajj de gyagya vagy, hámee' lányt várnak azé néznek ki így, szóval télllleg igaz!


:D

2016. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

Lányt várok és semmit nem híztam se fenékre, se combra, a hasam meg átlagos méretű.

Lehet benézték a 4D-s UH-n meg az összes 2D-sen is.


33hkm

2016. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó, te biztos valami kis cuki hibridet vársz, ha teljesen normális terhességnek megfelelően nősz itt ott. :D
2016. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajna errol az elso szulott fiam nem tudott, pedig amugy okos gyerek, de a masik fiam mar tudott errol.

Az elsovel 25 kilot hiztam (azert, mert zabaltam), a masodikkal csak 11-et (mert normalisan ettem).


Ez csak babona.

2016. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

fiúk anyukájuk pocakját növeszti meg,a lányok vigyázznak anyukájuk alakjára.


Babona. De erre a kiemelt részre reagàlva. Normàl hormonhàztartàs mellett a fiú baba àltal termelt tesztoszteron miatt az anyuka szőrösebb lehet, feszültebb, energikusabb, szebb a bőre, a haja hullhat stb. Lànykànàl csúnyàbb bőr,kerekebb alak: nagyobb cici, fenék, popsi, érzékenység stb... Mindez a hormonok miatt.

Erre mondtàk régen hogy a lànyok elcsúfìtjàk az anyukàjukat, a fiúktól pedig jobban érzik magukat- mert minden nő jobban érzi magàt ha csak egy kis kukac is van benne... Ha-ha-ha ezen mindig sokat kell nevetnem...😵

Max ennyi tudomànyos alapja van, a tesztoszteron ösztrogén egyensúly eltolódàsa vmelyik irànyba,csak ez az amit nem lehet tudni,hogy a terhes nő szervezete ezt kompenzàlja-e vagy valóban megjelennek a " tünetei" a hormonnak.

2016. márc. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Kislányt várok, a fenekem semmit nem nőtt. Mindenki azt mondja, hogy fiú lesz, csak a választott dokim mondja lánynak az uh alapján. És neki hiszek. Amúgy abszolút fiús a hasam. Ennyit a babonáról.

Nettó hízásom kb 5-6 kg volt, össz 8 jött fel babával, méhlepénnyel, magzatvízzel együtt. És csak a hasam nő.

2016. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!