Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Télleg igaz az, hogy a kismamá...

Télleg igaz az, hogy a kismamák csak hasukra híznak ha fiúval terhesek, ha lányra akkor fenékre?

Figyelt kérdés
fiúk anyukájuk pocakját növeszti meg,a lányok vigyázznak anyukájuk alakjára.
2016. márc. 5. 15:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Az kimaradt, hogy 39 hetes kismama vagyok
2016. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

A babonákról:


Nagyon hányingerem volt az elején. Az ismerőseim egy része mondta is, hogy tuti lány lesz, mert ez azt jelenti. Az ismerőseim másik fele esküdözött, hogy tuti fiú, ők is csak a fiaikkal hánytak.

Az ismerőseim egy része ha ránézett a végén a hasamra, biztosak voltak benne, hogy lány, mert lányos hasam volt. A másik felük szintén teljesen biztosak voltak benne, hogy fiam lesz, mert nekik is meg az ismerőseiknek is ilyen alakú hasa volt és fiaik lettek.


Egyébként nem kétnemű lett, hanem lány.

2016. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a hasam nő, hátulról nem is látszik, hogy terhes vagyok, sőt, szemből sem nagyon. A fenekem és a combom sem nőtt, az elején megvett kismamanadrágok esnek le rólam, mert a dereka nem tart semmit. Az ultrahangon elég biztosan mondták, hogy lány lesz.

Alkatfüggő ez inkább. Ezt akkor is így gondolom, ha esetleg benézték és fiú lesz.

2016. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Hehe... mind a két fiammal a hátsóm nőtt:D

Most kislányt várok és már alig van fenekem 😂😂😂 Erről ennyit xD

2016. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
5 lanyom van. Hiztam en mindenhova. Meg hajra is meg fulre is. Ez csak mese habbal.
2016. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az etkezesen mulik a hizas..
2016. júl. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Mind 2 két terhességemnél 6-7 kiló jött fel, pedig vékony voltam/vagyok. Úgy néztem ki, mint aki lenyelt egy labdát, a hasam is kicsi volt. Egyik fiú, másik lány...lehet elcserélték? :O :D
2018. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ebből kiindulva, barátnőm is ujjongott, mikor anyám ránézésre azt mondta, lányos has... Szélesedett.

A 4D UH után kissé letört, mikor látta a kukkert :D


Zabálás... Hát, a kiinduló súlyom ugyan különbözött, de ugyanannyit híztam mindkettővel, 11 kg-ot. Ami szerintem teljesen átlagos súlygyarapodás egy terhességnél. Nem zabáltam, figyeltem a kajálásra. Na mégis mindkettőnél szélesedtem, nem volt előreugró hasam. És nekem is azt mondták, lány... Mindkettő az lett.

Anyósom azt mondta, neki is ilyen hasa volt. És csak egy gyereke van, a párom, és mivel nem vagyok leszbikus, a következtetés, hogy ez se feltétlen mérvadó.

Most 8 hetes terhes vagyok, szóval jelenleg még nem lehet találgatni :D

2018. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
2 lányom és egy fiam van. Mindegyikkel ugyan úgy híztam és ugyan olyan volt a hasam formája is! :)
2018. jan. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Has alakja is inkább attol függ hogy hol tapad a méhen belül..(arra nincsenek adatok, hogy milyen nemű baba hova tapas szîvesebben)

Hízás sem a nemétől függ.

2018. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!