Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hets terhes vagyok. Már...

24 hets terhes vagyok. Már most megvegyem a kiságyat? Nem korai? A 120x60-as kiságyat eddig tudja használni a gyerek? Ilyet néztem ki. Babaszafaris. Valakinek van erről az ágyról tapasztalata?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 01:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
szerintem megveheted! Az ágyat nem ismerem, nekem 6 hos a babàm és most vettem neki hauck 120x60-asat, eddig kiságya volt amit a felnőtt ágya mellé lehet állitani, de fölösleges volt mert köztünk alszik!!!😀😀😀 kb 1,5 - 2 èves koráig vagy ameddig jol érzi magát olyat vegyél amiből ki tud mászni
2016. márc. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Kérdés,hogy meddig lesz a gyerek 60cm-es???

Mert szerintem úgy kb.3 hónapos koráig.

Utána,ha éjjel mozog,forog,akkor beveri a fejét,nem tud megfordulni.

2016. márc. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
120 a magasság... nem a 60
2016. márc. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
60 meg a szélesség...azt hittem ezzel mindenki tisztában van...meg azzal is,hogy a gyerek nem vigyázva fekszik egész éjjel!
2016. márc. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként meg a 120cm a hossza és nem a magassága!
2016. márc. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Egy átlag gyerekhevero is 60cm széles, a felnőtt lesz majd 70 vagy 90.

Amíg a gyerek állni nem tud, addig hossza van, amikor állni tud, akkor magassaga.


Az agy, amit kineztel jó lesz másfél, ket éves korig, általában akkor szoktak heverőre váltani

2016. márc. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekünk igaz, hogy 70x140-es van, de amikor megszülettek a babáim, majdhogynem elvesztek benne :)

De bőven elég a 60x120-as kivitel,mert mindkét gyerkőcöm 14-15 hós kora körül kapott leesésgátlós gyerekágyat, nagyon élvezték, addig meg bőven még nagy is :)

Nyugodtan megveheted!

2016. márc. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Az én kislányom novemberben volt 3 éves, és kiságyban alszik! 😁 Két éve van gyerek ágya, de ő rajong az kiságyáért. Augusztusban érkezik a kistesó, azt mondja neki odaadja, és akkor átköltözik a másik ágyra!!
2016. márc. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk 140x70-es kiságyunk van, amit ifjúsági ággyá lehet alakítani, szóval terveim szerint jó darabig használni tudja még a gyerkőc. Egyébként nekünk a kiságyon van a merev pelenkázólap, ami a kisebb méretű ágyon arányaiban több helyet foglalna, ezért nem is akartunk olyat venni.
2016. márc. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem korai, mi is ekkor vettük meg. Mi 140x70 cm-set vettünk, és nem bántuk meg. Nagyszülőknél van 60x120 cm-s, és ott sokkal többször ment neki az ágy szélének, gyakrabban ébredt, mert a szélére ért, akár felül, akár oldalt. Most két éves múlt itthon még mindig a kiságyában alszik, csak az egyik oldalon letettük a rácsot. Egyebkent kombi kiságy, ifjúsági ággyá alakítható, így sokáig tudja majd használni.
2016. márc. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!