Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Látszik szülésnél a méhlepénye...

Látszik szülésnél a méhlepényen, hogy valaki dohányzott a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem minden esetben.

Amúgy sem az számít,mert egy nem dohányzó embernek is lehet túlérett v.elhaló méhlepénye,az a fontos,hogy a babán ne jöjjön ki semmi tünet,ami arra utal,hogy dohányoztál,mert azt nem bocsájtod meg magadnak.

2008. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
én napi 3-4szálat szivtam,még elöregedve se volt a méhlepényem,teljesen,ép,egészséges volt...de Te tedd le
2008. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem látszik. Legalábbis én még nem hallottam erről.
2008. szept. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Az én egyik ismerösöm dohányzott végig terhesség alatt...Mikor megszült a doki megmutatta neki a lepényt,és mondta,kedves asszonyom ez igen maga aztán dohányzott javába...de a baba is...
2008. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőm utolsó két hétbe szívott egy két szálat elvétve, és az orvos mondta neki. Sajna látszik minimális dohányzás is. Én a baba érdekében 1 évvel előtte leszoktam. Nagyon-nagyon kemény volt, de a baba fontosabb!!!!!
2008. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
elvileg első pár hétben nem árt a dohányzás és semmi
2008. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász már a terhesség alatt is látja az UH-on.
2008. okt. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13%

Igen, pár szál cigitől is látszik már, sőt, ha passzív dohányos vagy az is meglátszik a méhlepényeden.

De nem csak terhesség közben, hanem fogantatás előtt dohányoztál sokat, vagy akár az apa. Úgy tudom ilyenkor elsötétedik a méhlepény. Tele van méreganyaggal, nikotinnal, kátránnyal, mai lerakódik, a kátrány meg köztudott, hogy fekete színű és érszükületet okoznak.

Sajna ebből kap a baba is. A volt mnukatársam vizipipázik, mert arab és náluk ez szokás, a vizipipázás olyan, mintha száz szál cigit szívtál volna el.

2009. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!