Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elso UHra veled ment az apuka is?

Elso UHra veled ment az apuka is?

Figyelt kérdés
Volt mar egy vetelesem es most szeretnem, ha o is ott lenne, csak azt nem tudom, hogy ez mennyire kivitelezheto...
2016. márc. 6. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az én párom mindegyik uh-n ott volt :)
2016. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom te is maganba jartal, mem nezett furan a doki, h miert megy be veled?
2016. márc. 6. 18:20
 3/15 anonim ***** válasza:

Az én párom csak a korházi UH-ra jön velem, mivel a Városomban ez nemigazán megoldható, mivel kicsi a vizsgáló, maga a rendelő is.


18 hetesen látta először az apuka a picit, és hallhatta a szívverését, és akkor derült ki hogy kisfiunk lesz. Teljesen el volt olvadva :) Holnap megyünk a következő kórházi UH-ra :D

2016. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nincs fogadott orvosom.

Nálunk be engedik az apukát vagy rokont. A lényeg h csöndben kell lenni :)

2016. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az osszesen bent volt eddig velem! :)
2016. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Be. Mindre el is jott! sztk pedig es nem kell csendben lenni, kerdezhetunk. Megiscsak emberek vagyunk.:) 38hkm
2016. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindegyiken ott volt.
2016. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Egyértelmű hogy ha van kérdés akkor azt fellehet tenni nyugodtan. Nem kell annyira szigorúan venni a csendes szót...

2016. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindegyiken bent volt velem!
2016. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
SZTK-ba járok terhesgondozásra, a 12 és 18 hetes UH-n is bent volt. Az első látogatásra, amikor megállapították a terhességet nem jött be, az hüvelyi UH volt, bár meg sem kérdeztük, hogy bejöhet-e.
2016. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!