Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elso UHra veled ment az apuka is?

Elso UHra veled ment az apuka is?

Figyelt kérdés
Volt mar egy vetelesem es most szeretnem, ha o is ott lenne, csak azt nem tudom, hogy ez mennyire kivitelezheto...
2016. márc. 6. 18:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A hüvelyire nem jött, most 17 hetesen meg nem tudott eljönni, majd 22 hetesen már jön és már nagyon várja! ❤
2016. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindegyiken ott volt és nagyon élvezte. :) Együtt hallgathattuk meg először a kislányunk szívdobogását - ez nem lehet csak az anyuka privilégiuma. Szerintem nem néznek érte hülyének, az apukák gyakran kísérgetik az anyukákat, megszokhatták már a dokik.
2016. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sztk-ba járok, a 15 hetesen ott volt, a többin nem. De nem is lehetett akkor még nagyon mit látni, és nem is túl jó az UH-ja a dokimnak. De csak arra jöhet be ami nem hüvelyi UH, szóval a következőre (19-20 hetesen megyek majd) be se jöhetne.

16hkm

2016. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem, de nem is baj, majd 4D-n láthatja :)

Meg persze veszek képet.

Mondjuk az első terhességemkor a 18. hetire el tudott jönni :)

2016. márc. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én hüvelyinél is bent voltam, eddig nem is volt másmilyen, de abból már 3 alkalom is. Párom kérte, dokit is megkérdezte aki simán engedte. Mondjuk valószínűleg nem véletlenül van bent az orvossal szemben két szék, szóval tök természetes ott, hogy mindketten bemennek. Apuka leszek, ha a szövegből nem lett volna egyértelmű. ;)
2016. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!