Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 95D volt a mellem a terhesség...

95D volt a mellem a terhesség előtt! Nem azt mondom h kőkemény didkók de elég formasak.25+4 hetben jarok, most 95F a mellmeretem de úgy lógnak! Miert?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem lesz tejem? Nem feszesnek kéne lenni? Mondjuk mikor menstrualtam ellentétben a többi nővel nekem nem votl feszes, sőt ugyan így ilyen lógosnak éreztem. Inkabb peteéréskor ereztem kemenyebbnek a szokottnál? Szerintetek miert?
2016. márc. 6. 23:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

majd, miután megszültél, tej lesz benne és attól feszes(ebb) lesz. most gondolom nincs benne tej ;).

de F cicik nem biztos, hogy 50-100 mili tejtől feszesek lesznek :/

2016. márc. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Oh hat persze gondoltam hogy nem kesz ez olyan mint újkorában, de rosszul írtam 95E nem F , de ez se lessz feszes mar sose, csak hogy lesz e benne tej, ez erdekelt engem jobban, de koszonom, kicsivel nyugodtabb vagyok :)
2016. márc. 7. 00:18
 3/22 anonim ***** válasza:
Azért lett F méret mert híztál, és a hátad szélesebb lett. Vagyis a mell alatti rész, és a melled is nagyobb lett. Azt, hogy lógnak ennek oka az, hogy saját izomzata nincs, ínszalag sem tartja, a mellizomnak nevezett izomköteg csak támasztékul szolgál. Idővel a szalagok kitágulnak, és a mell megereszkedik. A lógós mellek sosem lesznek újra feszesek! A tejtermelést meg nem gátolja az, hogy lóg a melled vagy sem. Ehhez semmi köze. Peteéréskor meg azért keményebbek a melleid, mert ilyenkor mirigyeid duzzadnak meg, és fájnak. Ezt nevezik ciklikus mellfájdalomnak.
2016. márc. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
22%
Erősen túlsúlyos vagy. Nem tudom terhesség alatt mennyit híztál de ha sokat az is megy mellre. A hirtelen növést nem bírja és lehúzza súly. Ennek nincs köze a későbbi tejtermeléshez. Simán lehet, hogy rengeteg tejed lesz de az is, hogy semennyi.
2016. márc. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90C-s vagyok, szeles hatam van (usztam versenyszeruen). A nagy melleim logosak lettek terhesseg alatt, a doki azt mondta, csak erzeki csalodas a hatalmas pocak miatt. En hiztam is 14kg-t, igy nyilvan a hatam is nagyobb lett, szerencsere a mellem nem. Viszont jok a regi melltartoim. Na majd kiderul, mi lesz.:) 38hkm
2016. márc. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
24%

ma 02:37

Mellméretből mégis honnan tudod te megmondani, hogy valaki erősen túlsúlyos?

2016. márc. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség elõtt volt E-s a mellméret, most G-s.Nem volt kemény, csak mikor beindult a tejtermelés szülés után.Aztán mivel beállt a kereslet-kínálat, megint puha, pedig van benne tej, csak ugye elveszlik benne. :) Most mivel a kismanó átalussza az éjszakát, reggelre megint feszes, de egyébként lóg. Ez van.A nagy mell átka.
2016. márc. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Meg fognak keményedni a tejtől, de a szalagok nyúlnak ilyenkor, amiatt lettek kicsit lazábbak. Hordj sportmelltartót, vagy vastag pántos szoptatós melltartót, az megtartja és nem fognak még jobban kinyúlni a szöveteid, a mostani állapoton is sokat segít. Tapasztalat. Boldog babavárást!:)
2016. márc. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Ja, azt elfelejtettem, hogy nagyon fontos, hogy vegyél megfelelő méretű melltartókat. Én az elsőnél itt követtem el a hibát, jó, nyúlik annyit a régi is.., na igen, csak az már nem tart úgy! A második gyermekemnél már nem így jártam el, és egész más lett az eredmény, pedig többet szoptattam!!
2016. márc. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

7-es válaszoló vagyok. Ja és csak 3 kg-ot híztam, mivel túlsúlyos voltam.


Onnan gondolta h túlsúlyos, hogy írta h 95D. A 95 a hátkörfogat, vagy mi a pontos neve, ez pedig mutatja, h milyen nagy darab valaki. Persze lehet h extra széles a háta, de nem az a jellemzõbb.

Mondjuk az más kérdés, h semmi köze a kérdéshez a súlya. :)

2016. márc. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!