Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 95D volt a mellem a terhesség...

95D volt a mellem a terhesség előtt! Nem azt mondom h kőkemény didkók de elég formasak.25+4 hetben jarok, most 95F a mellmeretem de úgy lógnak! Miert?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem lesz tejem? Nem feszesnek kéne lenni? Mondjuk mikor menstrualtam ellentétben a többi nővel nekem nem votl feszes, sőt ugyan így ilyen lógosnak éreztem. Inkabb peteéréskor ereztem kemenyebbnek a szokottnál? Szerintetek miert?
2016. márc. 6. 23:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
27%
Hát, pedig nekem 90D és nem vagyok erősen túlsúlyos... Csak nagy a mellem, ennyi :)
2016. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A 90D nem olyan nagy mell csak nagy hát. Vagy rossz méretet hordassz. Ha valakinek 95ös melltartó kell azt jelenti a mell alatti körmérete 95cm az már igen nagy. Van köze a hízásnak mert nem mindegy mitől nő a mell.
2016. márc. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A hízásnak igen, de a túlsúlynak nem. Mármint a kérdés szempontjából. :)
2016. márc. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
26%
Nah, érdemes volt ma felkelni, megtudtam, hogy erősen túlsúlyos vagyok és egy melltartóméretet se tudok kiválasztani :D :D
2016. márc. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

6 kilot hiztam eddig, es nem vagyok erősen túlsúlyos, csak a melleim ilyen nagyok. A hugom nem terhes 58kg es neki meg 100D melltartó kell. Genetika. Nem igazan mondanam nagynak a hatamat . Igaz gyerekkoromban kajakoztam 3 évet a hugom meg úszott 2. De még gyerekek voltunk. Szóval nincs nagy hatunk.

Szóval ha vennek szoptatós melltartót hordanék lehet hogy jobban jarnek?

2016. márc. 7. 08:43
 16/22 anonim ***** válasza:

En 85/A melltartot hordok 177cm 65 kg vagyok, ha kerdezo is hasonlo magas akkor nem kover, de nem is sovany, de ha alacsonyabb akkor van rajta husi...


A kerdesre valaszolva tul nagy mell nem lehet feszes szerintem, ezek a ici,pici mellek allank csak ugy, mint a duzzanat, de az en csaladomba az a jellemzo, h szoptatas utan meg a kis mell is kicsit meglog...

2016. márc. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A mell növekedésnek meg az eredeti méretének semmi köze a tejtermeléshez, emiatt ne aggódj.

A terhesség meg okoz változásokat, nekem 80D volt terhesség előtt, terhesen 80E és állt valahogy most meg szinte lógnak. Ez ezzel jár. :)

2016. márc. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
31%
Az kizárt, hogy valaki 58kgval 100as melltartót hordjon ha csak nem 120cm. Valszeg nagyon nem tudjátok a méreteteket.
2016. márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én 58 kg vagyok, 166 cm és 75C kosarat viselek. Némely melltartóból viszont 90!!!!! és így is bevág a hátamba . Márkától függ szerintem vagy én nem értem, de más pl h&m es 75 hátméretűek tökéletes. Tezenisben márk ell a 85-90, intimissimi szintén 75.
2016. márc. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
De 100as az nagyon durva fejlődési rendelleneségre utalhat :D Szerintem csak megveszi a nagyobb hátméretűt max kisebbre állítja :)
2016. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!