Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok....

13 hetes terhes vagyok. Vehetek be Calciumusot, terhesen? Az csak calciumot tartalmaz, nem? Nem ártalmas?

Figyelt kérdés

A férjem kicsit meg volt hülve a napokban, őt kikezeltem, Calcimuscal, meg sok C-vitaminos frissen facsart gyümölcslével, kamillával.Viszont hiába ittam én is már megelőzésnek,s sok C-vitamint(nem is tudom terhesen nem árt-e a sok C-vitamin )lehet picit engem is elkapott!Kezdett kapari a torkom, de azt lehúztam Tantum Verde szerrel, de most kicsit náthás a hangom, de nem folyik az orrom, nem tüsszögök, viszont néha bedugul :( !Orrcseppet sem lehet használni gondolom, nekem Rhinospray-m van, ami eddig amúgy a legjobb, de azt nem lehet terhesen..aztt hiszem !Mit lehet ilyenkor tenni ?

Használt már valaki terhesen Calcimuscot ?Nem árt a babára ?


2008. szept. 20. 18:05
 1/2 A kérdező kommentje:

Calcimuscot akartam írni a kérdésben..,bocsi !:(

A kérdező

2008. szept. 20. 18:07
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy lehet,a napi bevitel 1500mg lehet max.

(A kalciumtartalmú ételeket és italokat beleszámítva)

De a napi 500mg tuti nem árt.

Orrcseppet ne inkább Sterimart-t.

Én is szoktam inni Calcium Sandozt is a Calcimuscot a kislányomnak szoktam adni.

C-vitamint is szedek napi 120mg-ot,ilyen időben nem árt.

Használhatsz lándzsás útifű szirupot,ihatsz mézes-citromos teát...

2008. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!