Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne meggyőzni a...

Hogyan lehetne meggyőzni a szülőket hogy a fehérje nem tartalmaz ártalmas anyagot?

Figyelt kérdés

18 már elmúltam és a szüleimmel élek. Kondizáshoz kellene valami fehérjét szednem hogy jobban fejlődjek.

Ha megrendelném akkor nyílván kidobnák, a tudtuk nélkül meg nem rendelhetek mert akkor nem veszik át a futártól ha én nem vagyok otthon.

Nagyon ellenzik, azt mondják hogy ki tudja mi van még a dobozban, lehet hogy vmi drog vagy koksz is van benne, meg hogy majd attól nem áll fel stb.

Hiába mondom nekik hogy ez élelmiszer nem gyógyszer meg nem is kosz, ők hajthatatlanok, az mondták hogy ha veszek azt kidobják.


2010. nov. 1. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mondd meg nekik hogy ha húst esznek az is fehérje meg kreatin... ott van a címke, ha hormontartalmú lenne benne nem árusítanák ezer helyen... meg nem is érné meg nekik.
2010. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szüleidet hivd el az orvoshoz és kérdezd meg töle
2010. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
vedd meg boltba, vagy rendeld haverodhoz ha ilyen butusok.
2010. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 bénabéla11 ***** válasza:
vedd meg a boltban te...amugy meg kérd meg anyudat hogy süssön meg neked napi 1 kiló csirkemellet, aztán nem kell a por...
2010. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A boltban drágább.

Amúgy nincs közelben scitec bolt pedig én a scitectől vennék.

2010. nov. 1. 10:58
 6/12 anonim ***** válasza:
én a biotechusat ismerem, a Nitro Pure Whey Gold egyszerűen csodálatos termék :')
2010. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Biotech bolt van a közelben de elég drága cuccokat árul.

A scitec nutrion 100% whey protein professional-nál olcsóbbat nem árul a biotech mivel ez csak 22.000ft és 5 kilós.

2010. nov. 1. 12:14
 8/12 bénabéla11 ***** válasza:
hát menj messzebbre:D
2010. nov. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ja majd 100km-t utazok ezért...

Többe kerül a busz mint a szállítási költség.

2010. nov. 1. 17:29
 10/12 anonim ***** válasza:
2010. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!