Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez? Mit tehetek...

Mitől lehet ez? Mit tehetek ellene? 32 hetes várandós vagyok, és 1 napja eléggé szúr és hasogat a pocim jobb oldalt alul. Főleg akkor érzem, ha mocorog a pocaklakó, sőt az előbb elsírtam magam, mert annyira fájt amikor rugizott.

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínűleg valami ideget nyom, rugdos. Próbáld meg arrébb csalogatni egy kis cirógatással.
2008. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!!!Ne izzgulj! Baba nyom olyan ideget ami fájat és nem kellemes ,nekem is szokot lenni én 33 hetes vagyok és néha nem tudok mocani sem, én említetem az orvosnak azt mondta hogy a baba nyom ott valami ideget és míg nem görcsöl addig semi baj.Probálj bal oldalra feküdni és el mozdul onnan.Én ugy szoktam.Jo baba várást!!!!!!!!!
2008. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!