Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. héten hányás hasmenés?...

34. héten hányás hasmenés? Normális vagy vírus lehet? Ugye a babának nem lehet baja?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem is pont a 34.héten volt hasmenéses problémám.

Szerintem ez valami vírus lehet,de jó ha azért vigyázol és pihenj!


35hkm

2013. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Szerinted bemenjek ügyeletre? Elég rosszul érzem magam. Bár húz az ágy is... :(
2013. jan. 12. 20:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Én tegnapelőtt és tegnap voltam ilyen beteg, normaflore plusz b6 és próbálj inni, ki ne száradj! Ha semmi nem marad benned akkor menj be a kórházba, de én két nap alatt átestem rajta és a család többi tagja is. 31 hkm + 2 fiús
2013. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed jól magad és úgy érzed hogy nincs rendben valami,mindenképpen menj be!

Ha nem baj megírnád hogy minden rendben volt e?


Első 35hkm

2013. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is kb ennyi idős voltam, amikor 2 napig hánytam, nagyon aggódtam én is. Beszéltem nővéremmel, aki ápolónő és ő is csak annyit mondott, hogy a kiszáradást kell megelőzni, nah meg ha láz lenne esetleg, úgyhogy ha semmi nem marad meg benned, akkor egy infúzió nem árt.

Én végül nem mentem orvoshoz vele, első nap egyszerűen nem bírtam felkelni az ágyból sem, és mivel egyedül voltam otthon, az egyedüli megoldás a mentő lett volna, azt meg inkább passzoltam...másnap már jobban voltam, harmadnapra elmúlt. Vírus volt egyébként...

A babával nem lett semmi gond emiatt!

2013. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is a 34. héten voltam így. Azt mondta a nőgyógyász, h panadolt vehetek be, és egyek orvosi szenet (mellesleg rögtön segít is a hasmenésen). A láz rossz hatással van a babára, úgyhogy mérd rendszeresen, és ha van, menj kórházba. A többi pedig elmúlik. Figyelj oda, h igyál rendesen folyadékot és egyél is rendesen, mert a babának növekednie kell.

37+4 hkm

2013. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem mentem be mert elaludtam miután azt kérdeztem. Most ébredtem. Jobban vagyok sokkal. Remélem így is marad. A lázat az figyelem, tudom, hogy nem jó. Azzal rögtön indultam volna mert gyógyszert semmilyet nem merek bevenni terhesen.
2013. jan. 13. 00:18
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a héttel jár ez? Többen is írtátok, hogy ti is a 34. héten voltatok így. Csak nekem azért furcsa mert soha nem hánytam terhesség alatt. Csak egyszer de az is csak 1 romlott sajt miatt volt :) :)
2013. jan. 13. 00:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Hányós hasmenéses vírus van. A rokonaink karácsonykor kapták el, mi szilveszter előtt, anyámék meg múlt héten. Borzasztó egész estés hányás hasmenés volt. A 20 hónapos kislányunk sírva hányt 15 percenként én meg közben szaladgáltam a wc-re. Szerintem Te is azt kaptad el. csak 1 napig tart, de az borzalmas :(
2013. jan. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Valóban úgy néz ki hogy a kismamákat a 34.hét körül támadja meg! :) :(

Sok sok folyadék és pihenés!!

Kitartás!


35hkm

2013. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!