Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el gatizom...

Mikor kezdtetek el gatizom tornat?

Figyelt kérdés
Hany hetesen,honaposan kezdetek el?Jobb volt igy a szules?Mit tapasztaltatok?
2016. márc. 1. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:

évek óta csinálom... sajnos az első gyerekemmel nem sikerült elkerülni a gátmetszést, pedig nagyon igyekeztünk, de annyira repedtem, hogy inkább elkezdtek vágni, hogy megállítsák :S sajnos nem rugalmasak a szöveteim :(

aztán azért tornáztam, hogy jó legyen a szex, aztán azért mert annyira jó lett... :D most meg azért, hogy hátha nem vágnak vagy nem repedek vagy csak úgy jobban sül el :D

2016. márc. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már terhesség előtt is tornáztam, egy gyógytornász sztk alapon kezelt, állított össze gyakorlatsort. Azt mondta, ha teherbeesek, akkor kerjek hozzá újra beutalót, de amíg nem találkozunk, addig ne csináljam a gyakorlatokat, mert vannak, amiket nem szabad, vagy kisebb ismétlésszámmal, más technikával. Kb 10 hetes terhesen voltam nála. Terhesség alatt végig csináltam az új gyakorlatsort. Gátmetszést nálam elkerülni nem lehetett, nem is ez volt a főcél, hanem az inkontinencia megelőzése és a gyorsabb regenerálódás segítése. Ezekre be is.vált, illetve a szülésem is nagyon gyors és.viszonylag könnyű is volt, de szerintem nem a torna miatt.
2016. márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!