Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Mikor kezdtetek el gatizom tornat?

Hany hetesen,honaposan kezdetek el?Jobb volt igy a szules?Mit tapasztaltatok?

2016. márc. 1. 12:01  Privát üzenet  

A válaszok

évek óta csinálom... sajnos az első gyerekemmel nem sikerült elkerülni a gátmetszést, pedig nagyon igyekeztünk, de annyira repedtem, hogy inkább elkezdtek vágni, hogy megállítsák :S sajnos nem rugalmasak a szöveteim :(

aztán azért tornáztam, hogy jó legyen a szex, aztán azért mert annyira jó lett... :D most meg azért, hogy hátha nem vágnak vagy nem repedek vagy csak úgy jobban sül el :D

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. márc. 1. 12:10 Privát üzenet
Én már terhesség előtt is tornáztam, egy gyógytornász sztk alapon kezelt, állított össze gyakorlatsort. Azt mondta, ha teherbeesek, akkor kerjek hozzá újra beutalót, de amíg nem találkozunk, addig ne csináljam a gyakorlatokat, mert vannak, amiket nem szabad, vagy kisebb ismétlésszámmal, más technikával. Kb 10 hetes terhesen voltam nála. Terhesség alatt végig csináltam az új gyakorlatsort. Gátmetszést nálam elkerülni nem lehetett, nem is ez volt a főcél, hanem az inkontinencia megelőzése és a gyorsabb regenerálódás segítése. Ezekre be is.vált, illetve a szülésem is nagyon gyors és.viszonylag könnyű is volt, de szerintem nem a torna miatt.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. márc. 1. 12:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
14 hetes kismamák! Mennyit híztatok eddig? Hány kg-val kezdtétek a terhességet?
Mikor kezdtetek el babaholmikat venni?
Második babánál mikor kezdtetek el új holmikat vásárolni?
Ikres anyukák! Kb. hány hetesen kezdtetek el hízni, és vizesedni, ill. mikor éreztétek őket először?
Hányadik héten kezdtetek magnéziumot szedni?
Ti mikor kezdtetek el úgy igazán készülni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!