Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én mért nem aggódom?

Én mért nem aggódom?

Figyelt kérdés
Már ezen kezdek aggódni hogy nem aggódom... Tudom hogy minden rendben van/lesz végig a terhesség alatt. Tiszta ufonak érzem magam....már ez aggaszt inkább hogy én ilyen vagyok mint ha nem törödnék semmivel se...:(
2016. márc. 10. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vagy? Bőven változhat még a dolog...
2016. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Másodikat várom,nem aggódok. Elsőnél is csak az anyagiak miatt aggódtam. 3,5 lesz lassan a nagy,miatta se nagyon aggódok. Egyedül ha lázas,akkor,mert sajnos lázgörcsös és rettegek,hogy az epilepszia gyógyszer nem hat és kórházban kötünk ki ismét,harmadszor is majd. De bővebben semmin nem aggódok.
2016. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kb 5-6 hetes vagyok... Valahogy az elsőnél se aggódtam, hogy jó helyen van-e dobog-e a pici szíve nő e rendesen. Most se..nem értem én magam
2016. márc. 10. 09:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, lényeg, hogy légy érdeklődő. Szóval ne a közönyödből fakadjon az, hogy nem félsz semmitől. Én az elsőnél nem aggódtam, aztán a vetélésem után végigstresszeltük a második terhességemet. Pedig végig dolgoztam, szóval leköthettem volna a figyelmem. Valaki így, valaki úgy dolgozza fel a stresszt.
2016. márc. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálam hullámokban jön az aggódás! :)

Dokinál voltál már? én 6 hetes 5 naposan mentem először, addig nem aggódtam, úgy voltam vele, ha van vmi, akkor ott látszani fog. Ott kiderült, hogy dobog a szíve, a mérete is megfelelő, megnyugodtam, kb. 2 hétig...aztán olvastam sokfélét, hogy észre se venni, hogy megáll a szíve, csak az uh-n látszik, elkezdtem aggódni...ez tartott kb 3 hétig, most keddig, mert eljutottam egy uh-ra, ahol láttam, hogy dobog a szíve és ficánkol már nagyon....most megint nyugodt vagyok...jövőhéten lesz a genetikai vizsgálat, de most már nem parázok rajta...lehet, hogy majd most is csak 2 hétig tart, aztán olvasok valamit, ami miatt újra aggódni kezdek....DE vettem egy szívhang hallgatót, amivel, ha aggódni kezdek, majd megfülelhetem, dobog-e a szíve, és ha meghallom, bizti megnyugszok majd! :)

11+5 hkm

2016. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy aggódnod kellene? Ez valamilyen társadalmi elvárás, hogy kötelező aggódni a terhesség alatt?
2016. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Anyám gyógypedagógus, a terhessége alatt, a 8. hónapban vizsgázott valamilyen továbbképzésen, ahol az egyik vizsgatárgy a terhesség alatti, szülés közbeni/utáni rendellenes állapotok voltak. Ergo az ÖSSZES létező negatív kimenetelt vizsgatételként benyalta.

Apám is szakmabeli, a vizsga előtt pár nappal annyit mondott, hogy jé, csoda, hogy tud egészséges gyerek születni. Mégsem aggódtak, pedig ők tényleg jól informáltak voltak ezen a téren.


30 év távlatából mondom, hogy jó szülők voltak, vannak, nem azon múlt, hogy anyám pocakja felett reszkettek volna.

2016. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenki aggódik...csak én nem...ufónak érzem magam mert tudom, hogy minden rendben van ott van ahol lennie kell dobogni fog a pici szíve mire megyek orvoshoz. Valahogy a teszt után nyugalom fogott el és tudom, hogy minden rendben van vele...
2016. márc. 10. 10:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Négyszer voltam terhes, ebből három babát elveszítettem. Ennek ellenére az egyetlen kihordott terhességemnél egy másodpercig nem aggódtam, egyszerűen ÉREZTEM, hogy minden rendben lesz, és így is lett.
2016. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Üdv UFOtárs...


Én sem értem, minek kell aggódni. Én végig dolgoztam sörözőben, minden rendben volt, sosem paráztam.

Mozgásokat sem figyeltem mindig, írni meg eszembe nem jutott...

2016. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!