Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én mért nem aggódom?

Én mért nem aggódom?

Figyelt kérdés
Már ezen kezdek aggódni hogy nem aggódom... Tudom hogy minden rendben van/lesz végig a terhesség alatt. Tiszta ufonak érzem magam....már ez aggaszt inkább hogy én ilyen vagyok mint ha nem törödnék semmivel se...:(
2016. márc. 10. 09:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez olyan dolog, hogy ha valakinél hála égnek még soha, semmi probléma nem merült fel várandósság alatt, az valószínűleg nem, vagy lényegesn kevésbé lesz aggódó. Ha már szembesülsz valami gonddal, akkor az sanszos, hogy mindig motoszkálni fog benned.

Nekem az első szülésem előtt volt egy elhalt terhességem. Magán a tényen, hogy elment a baba, gyorsan túltettem magam, de azért a következő babánál az elején nem mertem annyira beleélni magam. Most újra babát várok, 11 hetesen elkezdtem vérezni, egyelőre a baba jól van, de feküdnöm kell...nyilván aggódok kicsit.

Szóval szerintem ez helyzettől függ.

2016. márc. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!