Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A helyemben visszamennétek a...

A helyemben visszamennétek a régi dokihoz?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve jártam egy magán nőgyógyászhoz a szokásos rutin vizsgálatokra. Nem "csinált" velem semmi különöset, csak rákszűrés, ilyenek, szóval nem érzem úgy, hogy hej de sokkal tartozom neki. Aztán terhes lettem, ő állapította meg a terhesség meglétét a 8. héten, de megmondta, hogy terhesgondozást nem vállal, csak a 13. hétig. Ettől függetlenül azt mondta, jöjjek vissza a 12. heti UH-ra.

Kerestem egy másik nőgyógyászt, akihez járni fogok terhesgondozásra. A 12. heti genetikai UH-t egy külsős cég csinálja (kombinált teszt, vérvételes móka).

Aznapra van időpontom az új nőgyógyászhoz, amikor betöltöm a 13. hetet (most vagyok 11+4 napos).


Most azon hezitálok, hogy visszamenjek-e még a régi nőgyógyászomhoz egy utolsó vizsgálatra? Azon kívül, hogy elpárásodó szemmel megnézném a monitoron, ahogy mozog a baba, aztán perkálnék 10 000 Ft-ot, nem sok értelmét látom. Vagy így illik? (Elég fura a doki amúgy, valószínűleg akkor is váltottam volna, ha nem csak a 13. hétig áll velem szóba.)


2016. márc. 10. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Minek?
2016. márc. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem mennék, hisz nincs miért.
2016. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a 12. heti ultrahangot már másnál csináltatod, kétszer ugyanazt megcsináltatni pedig felesleges.
2016. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem bunkóság csak úgy ukkmukkfukk eltűnni?
2016. márc. 10. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nem hiszem hogy emberileg érdekelné, max. sajnálná a kimaradt pénzt.
2016. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság, nem mennék vissza.
2016. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ember nem azért jár orvoshoz, mert illik. Ő egy szolgáltatást nyújt, amit vagy igénybe veszel, vagy nem, a te döntésed. Szerintem én nem mennék, minek?
2016. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!