Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöm a 32. hetet, délután...

Ma töltöm a 32. hetet, délutánra nagyon nehéz, kemény a hasam, mivel lehetne ezt enyhíteni?

Figyelt kérdés
Még dolgozom, irodai munkát végzek, reggel friss, fitt vagyok, de délután 2-3 óra után úgy érzem, mintha sziklákat varrtak volna a hasamba, nagyon nehéz cipelni és olyan kemény, mint a kő.Pedig sokan azt hiszik csak a 4. hónapban vagyok, nincs nagy pocim. Van valami javaslatotok mivel lehetne ezen enyhíteni?

2016. márc. 11. 08:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Magnerot-ot tudom ajánlani.

De lehet lassan fontolóra kellene venni hogy otthon pihenhetsz. Nekem is a sok üldögélés után ugyan így nehéznek érzem a pocim. Irodai munka révén nem tudom mennyire megoldható vagy sem, hogy ne egész nap ülj, hanem óránként sétálgass 5-10 percet.


29 hkm

2016. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!