Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen magnéziumot szed?...

Ki milyen magnéziumot szed? Naponta mennyit?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincsenek görcseim, keményedéseim, de napi 2-3 magnerotot beveszek. A doki szerint magnéziumra és fehérjére van szüksége a babának, ő 2x2-t ajánlott 19 hetesen. Ebben szerintem az is benne van, hogy az 1 évesem igencsak sűrűn kell emelgetni, néha érzem is a hasam egy rövid ideig.
2016. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

magnosolv napi 1, ha éjszaka rám jött a lábikragörcs, akkor plusz még 1

előtte magnerotot szedtem (azelőtt pedig magneB6-ot), de az tucatszámra habzsolva se volt elég

2016. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is Magnosolv-ot ittam terhesen napi 1 tasakkal. Magnerot és Béres Magnézium nem ért nekem semmit.
2016. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
MagneB6-ot szedek,napi 3x1-et javasolt a doki. Voltak görcseim,ritkábban most is előjön 1x-1x,de nekem ez az adagolás jött be
2016. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szedtem naponta a magnéziumot, csak amikor éreztem, hogy keményedik a hasam.
2016. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 3x1 et javasolt a doki. Sajnos vesekőre hajlamos vagyok, magnézumtól máskor is kialakult, pár nap múlva már görcsölt is a vesém, vesehomokot szokott ilyenkor az ultrahang kimutatni. Melyik tipusú gyógyszer az amivel ez elkerülgető?
2016. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!