Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen kevesebb kg vagyok...

28 hetesen kevesebb kg vagyok mint a kezdősúlyom? Nem káros a babára? Szinte csak zöldségen és gyümölcsön élek.60kg-al estem teherbe, most 57 kg vagyok.

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Rendesen kéne enned... jo szenhidratok,feherjek, magvak, hidegen sajtolt olajak...

Mihamarabb próbálj ezek szerint enni... és az uh-n megtudod, hogy normálisan fejlődik e a baba

2016. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hiába... egyszerűen undorodom a hústól,mindentől amibe kb liszt van... Nagyjából a zöldségen és gyümin kívűl nem bírok mást enni. Ezeket viszont kívánom. Narancs,banán,alma,szőlő,répa,borsó,wok zöldségek,zeller,karfiol. Ezeket bírom csak megenni.
2016. márc. 14. 20:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Hal? Olajos magvak? Semmilyen pekaru nem megy?
2016. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Esküszöm próbáltam. A kisbabám egészsége a legfontosabb,de egyszerűen kijön belőlem . Csak a zöldség ,gyümi az,amitől nem hányok. Tejet szoktam még inni.
2016. márc. 14. 20:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Magzatvedo vitaminokat szedsz? Mit mond az orvos? Normálisan fejlődik a baba?
2016. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen azt szedek.

Hát eddig aztmondta igen,de én mégis kétségbe vagyok esve. Eddíg nem is tudtam,hogy fogytam. Ma ráálltam a mérlegre és azthittem inkfartust kapok. Nem azt mondom,h mindenáron hízni akarok,de majdnem 30 hetesen -3 kg..Kicsit kivagyok akadva..

2016. márc. 14. 20:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Én igaz 3 kilót híztam az egész terhesség alatt,a 20 héttől egy dekát sem , de tartottam a súlyom én is alig tudtam megenni valamit, de az orvosom végig azt mondta nem gond mert a baba szépen fejlődik, és a vérképem is végig tökéletes volt, szerintem az orvosod kérdezd.
2016. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha az orvos szerint a gyerek rendben, akkor nincs gond.


Valószínűleg a nulla fehérjebevitel miatt jelentős izmot veszítettél, ami kilóra több, mint a zsír.


A fehérjebevitelre nem ártana rágyúrni, de ha nem megy, akkor nincs mit tenni, az se jobb, ha kihányod.


Beszélj erről dokival, védőnővel.

2016. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindenképpen mondani fogom. Köszönöm szépen.
2016. márc. 14. 20:41
 10/13 anonim ***** válasza:

Elvileg nem baj, de a sulyodbol itelve te nem voltal tulsulyos. Azt mondjak ugyanis, hogyha van boven tartalek, akkor egyaltalan nem baj, ha nem hizik a kismama, sot, meg jo is lehet.

Nem irtad mondjuk hogy hany centi vagy, de ha alacsony vagy, akkor sem lehetsz tulsulyos.


En a helyedben valahogy a feherjet es a zsirt (pl olajos magvak) megprobalnam becsempeszni. Szenhidrat van a gyumolcsben, zoldsegben, de ez a ket dolog nem igazan, pedig fontos lenne.

Feherjere nem csak a hus a megoldas, ott van pl a turo, a huvelyesek, hatha azok lemennek. En pl sima turot gyakran eszek zoldsegekkel (uborka, paprika, salata, paradicsom), nagyon szeretem. A magvakat salatara, zoldsegekre is raszorhatod.

Vagy esetleg jo minosegu feherjeport, turmixot is megprobalhatnal. Millio izben lehet kapni es tenyleg magas a feherjetartalmuk, nem annyi, mint a tejnek. Mar napi egy poharral is elorebb lennel.

2016. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!