Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem szabad szénsavasat...

Miért nem szabad szénsavasat inni terhesen?

Figyelt kérdés
Nagyon hányingeres vagyok mostanában és olyan jól esne jó hideg szénsavas vizet inni, de nem ajánlják, miért?
2016. márc. 17. 11:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy kérdező? :)
2016. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Holnap töltöm a 8-at, de annyira szerencsétlen vagyok ezzel a hányingerrel, hogy már a 4. hét óta tart :( (3 hét és pár naposan teszteltem pozit, beágyazódás körül nagyon erős hányinger tört rám egyik este, de akkor még nem sejtettem, hogy emiatt lehetett... picit furán hangzik, én is nehezen hiszem el :) )
2016. márc. 17. 20:24
 13/18 A kérdező kommentje:
És te, 11-es válaszoló mennyi idős vagy, hogy még te is ezzel küzdesz :) Férjednek meg mondd meg, amit ma a védőnőm is mondott: a terhes nő azért kíván dolgokat, mert e szervezetének az kell :)
2016. márc. 17. 20:25
 14/18 anonim ***** válasza:
Én ami NEM szénsavas,arra rá sem birok nezni,vagy siman kihanyom. Csak es kizarolag szensavasat iszok (kivetel a joghurtital,kakao,leves). Sose kivantam meg ennyire a szensavat.
2016. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Csak most lattam,hogy érkezett hozza valasz :(

11-es vagyok :)

17hetes leszek. :)

No de ma sikerult ki hánynom egy banánt ismét :D

Ittam ra colat...na szerinted? Utana mar bananos kólát hánytam 😩😃😃. Ilyen az en formam :)

Remelem neked nem tart majd eddig :)

2016. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Uhh, kitartás, én előző terhességnél csak egyszer hánytam, mikor éhgyomorra ettem banánt, akkor megfogadtam, hogy ha éhes vagyok, nem eszek banánt 😃 egyébként a teát se bírom, de a szénsavas víz nagyon jól esik :)
2016. márc. 21. 13:40
 17/18 anonim ***** válasza:
Alkoholt ne igyál, azon kívül lehet bármit.
2016. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ez szerintem adja magát, hogy azt ne, de 1-2 deci bort lehet, mert annyi még nem jut el a babához (bár én nem iszok, max hétvégén egy fél pohárral...)
2016. márc. 31. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!