Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan bírjam ki még ezt a 8...

Hogyan bírjam ki még ezt a 8 hetet?

Figyelt kérdés

Második terhességem,az elsővel nem volt semmi gond a 40 hét alatt.. De ez a második már kikészít. Az első trimeszter kész rémálom volt addig amíg meg nem éreztem a babát. A második már tűrhető volt, de ez az utolsó már rémálom. NEm tudok aludni, állandó lábgörcs, fejfájás,szédülés, s néha étvágyam sincs.

Tudom,hogy a 8 hét a többihez képest már nem sok, de valahogy úgy érzem,hogy kezd elfogyni az energiám.

2,5 éves kisfiammal nincs semmi gond, hajnalban néha még felsír, megnyugszik mikor érzi,hogy mellette vagyok, és alszik tovább. Napközben is szépen eljátszik, szóvalvele tényleg nincs gond.

Hogyan könnyítsem meg legalább az éjszakai alvást? Mire megszülök totál ki leszek merülve és attól félek,hogy ennek az újszülött babám fogja meglátni a kárját.:(


2016. márc. 19. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Az utolsó hetekben én is így voltam. Nekem programcsászárom volt, de én úgy megkönnyebbültem, mikor megtudtuk a pontos napot két héttel előtte. Előtte agyaltunk a dátumon, de akkor már csak az számított, hogy mikor van leghamarabb időpont. Nem érdekelt, kinek a mijére esik...


Nekem a hólyagomat ütötte össze-vissza a magzat a kezével, 2 héttel nagyobb volt, a fejét mozgatta a szeméremdombom mögött...alig aludtam már, soha enni nem tudtam a gyomorsavtól és hányástól. A szex is kezdett a 38. hétre fura lenni, néha szúrt valami ideg...A munkámat is abbahagytam az utolsó héten már, nem bírtam agyilag...elhülyültem...:/


Aztán vége lett és kisbabaként egy álombaba.:) Tarts ki, nekem az orvosom azt mondta, hogy ezt csak túlélni lehet, javítani rajta nem. Én is totál kimerülve mentem kórházba, ott rooming-ineltük a gyereket a férjemmel, alig aludtunk, de itthon úgy viselkedik a pici, mint a kisangyal és azóta is (2 hetes). Ne aggódj!

2016. márc. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38+2 vagyok. Szintn egy két és fél évessel... Kész vagyok... Elegem van. Irtózatosan be vagyok pánikolva a szüléstől. Mert már tuodm milyen. Túl akarok lennei rajta és pont. Éjjel alig alszok , órákat fennet vagyok. Ki vagyok merülve. Már haza akarok jönni a kórházból.. Pedig még el sem mentem.. Ma nagyon fáj az alvázam. Össze van rándulva mindenem. Az fiamnál ilyen nem volt. Talán nem csaszik ki velem úgy mint a kisfiam, s nem majd 42 hérte érkezik. Ebben bízom.. :-/ Kitartás!
2016. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!