Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hetes vagyok! Éjszakánként...

36hetes vagyok! Éjszakánként ha a hátamra fordulok eléggé fáj a köldökömnél olyan feszitő vagy nem is tudom milyen érzés. Mintha szét akarna szakadni. Valakinek ilyen volt? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már az lenne a csoda, ha nem fájna sehol... Én 37 hetes vagyok, a másodikat várom, és már hetek óta szenvedek a fekvésnél - az elsőnél is így volt. A vége felé amúgy sem javasolják a hátonfekvést, de néha én is így ébredek. Ha felhúzom a térdem, akkor egy pár percig kényelmes. Próbáld ki!
2010. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Néha nekem is húzódik és fáj a köldökömnél.

36 hetes vagyok szintén és első baba. Kíváncsi vagyok a további válaszokra.

2010. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, nekem is fájt, de ahogy süllyedt le a hasam egyre kevésbé. Én kizárólag oldalt tudok aludni. 38 h km
2010. ápr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!