Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki érzett már tüneteket...

Valaki érzett már tüneteket az 5 hetes terhesen? Ha igen, miket?

Figyelt kérdés

2016. márc. 21. 13:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
még nem voltam dokinál csak akkor megyek ha 7 hetes leszek hogy biztosan legyen szívhang:-) de nagyon lassan telik az idő....te voltál?
2016. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
És ha csütörtökön leszek 5 hetes és 6 napos akkor már érdemes elmenni dokihoz ugye ?
2016. márc. 21. 17:26
 13/13 Szandy89 ***** válasza:

Gratula mindenkinek a babához. én ma vagyok 5 hetes. az este teszteltem pozitívat. az tűnt fel,hogy tegnap szédültem meg megváltozott a mellbimbóm udvara. és napokig megvolt az a mindjárt megjön érzés.

a kisfiamnál se volt semmi tünetem. Hányni is csak a gravidától hánytam. dokihoz csak 7 hetesen megyek. kisfiammal is akkor voltam. felesleges sokkal hamarabb menni mert nem biztos hogy lesz már szívhang.

2016. márc. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!