Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány ruhaméretet híztatok...

Hány ruhaméretet híztatok terhesség alatt?

Figyelt kérdés

34-es nadrágokat hordtam a terhességem előtt, de már 38-as kell. A 36-os is rám jön, de kényelmetlen, ha ülök. 19 hetes terhes vagyok, és eddig még nem híztam semmit.

Elég kövérnek érzem magam a ruháim miatt.

Nektek is kellett már ilyenkor nagyobb ruhákat hordani?

19hkm


2016. márc. 22. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:

36-os sima nadrágjaim után kb a 20. hétre 42-es kismama gatyát kellet vegyek, mert a hasamon kívül a seggem és a combom sem fért el másban.


Nem mondom, hogy nem lepődtem meg, de túltettem maga rajta. Ja, és többen hozzátették, mikor becaalingáztam a gatyóban a melóhelyre, hogy milyen jól áll, még mindig olyan vékonyak a combjaim. Öööö, legyen nekik igazuk! :-)


Egyébként ne emészd magad ezen, mert a csípő folyamatosan tágul és ezért sem férsz el a régi méretekben. A poci meg már ilyenkor azért van akkora, hogy egy 34-es pici nadrágba ne férjen bele. Nem kell ehhez sokat hízni se!

2016. márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
M-L de csak nadrágban kellett új
2016. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

19. héten vagyok.

38-ast hordtam, most bizony kell a 42-es, sajnos már most sokat híztam.

2016. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az elso gyerekkel sokat hiztam. S-es meretet hordtam baba elott, de mire eljutottam odaig, hogy kismamaruhara volt szukseg, addigra mar azokbol is M-es meret kellett (25. het korul). Szules utan M-es, L-es volt kenyelmes, bar inkabb nem vettem semmit, hanem visszafogytam amilyen hamar csak lehetett.


A masodik babaval XS-S volt a kezdomeret, terhesruhakbol vegig S-s kellett es szules utan is jo volt a normal S. Nem nagyon hiztam, persze kerult ram valamennyi zsir is, de nem volt veszes, emiatt nagyobb ruha nem kellett.


En soha nem vettem nagyobb ruhat a hasam miatt, mert ugy voltam vele, hogy utana ugysem tudnam hasznalni (remelhetoleg). Persze sokaig meg nem volt jo a kismama ruha sem, mert nem volt akkora a pocakom, hogy rajtam maradjon a nadrag/szoknya, ami pocakbetetes volt.

Igy inkabb elraktam a szuk farmereket, nadragokat es hordtam helyette ruhat harisnyaval, leggings-et hosszabb felsovel, testhezsimulo pulcsival. Ezek mind kenyelmesek voltak. Esetleg probald meg igy.

2016. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38-asból sima naciból lett 34-es kismama naci,aztàn szoknya,de az méret nélküli volt. De én összességében fogytam a terhességeim alatt mindig,pedig elsővel 12kg-t és a màsodikkal 8kg-t hìztam. Szülés utàn pedig 6-8 kgval voltam könnyebb.
2016. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

20 hetes vagyok, a ruháimat hordom, nem híztam, csak a hasam nőtt, de az nagyon, csak a gumis nacik kényelmesek vagy a farmer úgy, hogy nem gombolom be :D

vetem egy 34es kismama nadrágot, az jó lesz szerintem végig.

naggyal sem változott a ruhaméretem, 10 kilót híztam vele..

2016. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ruhaméretem nem nőtt. Ugyanazt a méretet hordom, csak kismamanadrágból, mert a pocim szép kerek.
2016. márc. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2 számmal nagyobbat pedig 11 kilót híztam a végéig.

18 hetesen én sem fértem már el a nadrágaimban pedig akkor hasam se nőtt még meg a hízás is 0 volt. Vettem kismamafarmert mert már úgy voltam vele minek vennék egy számmal nagyobb nadrágokat de 30 hetes korom után kényelmetlen volt.

2016. márc. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a terhesség előtt M méretet hordtam. kismamanadrágból elég volt az S is.
2016. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!