Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyanoktól kérdezném akik...

Olyanoktól kérdezném akik túlsúllyal kezdték a terhességet, mit csináljak, más is volt így?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok,100 kg val kezdtem a terhességemet eddig 3 kg híztam mindig is volt fenekem combom hasam,terhesség előtt volt h megkérdezték h hányadik hónapban vagyok de most mintha nagyobbnak tűnne a hasam, olyan egybefüggő lett terhesség előtt meg mintha 2 részből állt volna( tudom h most hülyén hangzik,de máshogy nemtudom megfogalmazni) ez már a terhességtől van?próbálom elfogadni de nagyon zavar most,próbálok egészségesen étkezni de a gyakori hányinger ellen nekem a háztartási keksz vált be,más nem, este 6 után nem eszek már vizet iszok ,sok zöldség gyümölcs,mit tehetnék még más is volt így?
2016. márc. 24. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Diéta! A gyereknek baja nem lesz, mert bőven tudsz bevinni annyi tápanyagot, hogy ellásd..illetve egyébként is elveszi, amire szüksége van. Te pedig diétázz. Ekkora súlyból simán fogyhatsz is, de legalábbis híznod egyáltalán nem szükségszerű.
2016. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Csináld a cukros kismamáknak való szénhidrát diétát. 150 vagy 180 gramm CH/nap. Az hülyeség, hogy hat után nem eszel, ez kb. 50 éve túlhaladott népi hiedelem. A hasad meg valószínű puffad, igen a terhesség okozza a puffadást is, még nem igazán a méh meg a baba miatt más a hasad. :)
2016. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hizzni ne hizz mert a térdeid meg a szívedet fogja megviselni. Csak annyi kaloriát vigyálbe amit el is égedsz tudatos táplálkozás és sokat mozogj. [link]
2016. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
160g szénhidrátdiéta! Én 102 kilóval kezdtem és 93-al jöttem haza a kórházból.
2016. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérd dietetikus tanácsát, vagy csatlakozz vmelyik facebook-os, hoxa-s csoporthoz. Hidd el, sok sorstársra akadsz.


81 kg-val kezdtem a terhességem (3. gyerek), most vagyok 12 hetes, 79 kg vagyok épp. Keksz helyett répát rágcsálok, vagy néha érdekes módon a narancs is segít.

Kitartás és erőfeszítés, de ha odafigyelsz, menni fog.

2016. márc. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egybee has az attól van,a terhességtől nyilván. A gyümi hízlal,és sajnos a keksz is.

Mekkora vagyy magasságban ehhez a súlyhoz?

Én 171-hez vagyok 84 kiló,vagy voltam 8+4-en,de szerintem nem híztam,most vagyok 11+4. De nekem már most kismama hasam van,nem is kicsit.Igaz én azért nem vagyok husi sehol nagyon,a hasamon ,meg oldalamon csak. De már senki nem husinak néz,hanem terhesnek.Tény,alapból kismamásan hízok,a hasam sörhasasra.

Keksz van cukormentes,Detki pl. Sok víz az jó.Nyugodtan diétázhatsz te,mert a kicsinek bőven van miből elszednie.

2016. márc. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!