Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgás vagy mi...

Magzatvíz szivárgás vagy mi lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a nőgyógyászomnál ultrahangon mindent rendben talált.Ma reggel óta (korábban még nem tapasztaltam) azoban olyan nedves érzésem van odalent.A bugyimon nincs semmi se foltok,se nedvesség csak ez a fura érzés.Mi lehet ez? Remélem hogy mem magzatvíz szivárgás mert még csak a 21. hétben vagyok.A válaszokat előre is köszönöm!

2016. márc. 24. 21:15
 1/3 Bella169 ***** válasza:

Ha bugyid nem lesz nedves, akkor nem valószínű a magzatvízszivárgás.

A nedves érzés egy bővebb folyástól is lehet.

Ha nagyon idegesít a patikában lehet olyan betétet kapni ami magzatvízre elszíneződik (meg egyes hüvelyi fertőzések indukálta folyásra is). Ha elszíneződik akkor érdemes elmenni orvoshoz mert ha nem is magzatvíz a fertőzést kezelni kell. (Nekem volt ilyen a terhességem vége felé 36-37 héten. Elszineződött a betét, bementem a dokimhoz, aki megnézett és kiderült ugyan hogy nem magzatvíz de fertősé volt, amit még szülés elött kezelni kellett)

A betét nem olcsó, tehát mindennapos használatra van, de otthoni megnyugtatásra meg ellenőrzésre jó.

Loritan a neve és olyan 3-4 ezer körül van egy 3db-os.

2016. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szivárgás az VALÓDI folt és nedvesség, az érzet az biztos nem szivárgás. :)
2016. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, a hormonalis valtozasok miatt van (en is beparaztam anno :))
2016. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!