Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismama vagyok es...

29 hetes kismama vagyok es faj a köldököl felett. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Olyan mintha belulrol karcolna valami vagy nyomna, nem tudom mihez hasonlitani de rendesen faj.
2016. márc. 31. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos a baba nyom vmi ideget.
2016. márc. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most mar kevesbe faj. Igazbol elkezdodott a karate ora 😂

Mindig ejszaka a legaktivabb. Nappal max ha ledolok, de az ritkan fordul elo. Pl ma kicsit meg is ijedtem mert meg a parom nem jott haza meg se mozdult :/ remelem azert nem igy lesz ha kibujik.

2016. márc. 31. 00:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor fájt ott, mikor nőtt a hasam. Biztos a feszüléstől. Nagy növések előtt mindig fájt a köldököm és afölött.
2016. márc. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak olyan kellemetlen :/ kb 2 honapja volt ilyen utoljara. Bar az utobbi 3 honapban jott fel ram 7 kilo elotte meg semmi. Lehet most fog olyan igazan nagyra noni. Nem tudom, csak azt h kellemetlen.
2016. márc. 31. 01:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt, kérdeztem is az orvost és azt mondta normális. Ahogy nő a méh, egyre feljebb jön a köldökkel egy szintben és a nyomás/ feszülés miatt kellemetlen. El fog múlni, nekem 1-2 hét volt max
2016. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mar ma nem fajt. De nagyon rossz volt a tegnap estem. Nekem nem igazan fog kifordulnina koldokom mert nekem eleg mely, bar kitudja meg azert 11 het hatra van. Szoval meg amitt se fajhatna annyira h az faj h fordul ki. De este nagyon mozgekony volt. Annyira lattam h fent van a koldokom felett. Hullamzott egesz este. 3 ora fele aludhattam el.
2016. márc. 31. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!