Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől figyelsz arra...

Hanyadik héttől figyelsz arra hogy a bal oldaladon feküdj?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én általában a jobb oldalamon, féloldalasan hason fekszek még...14+5 hetes vagyok...nem tudom, mikortól kellene máshogy feküdni, de szerintem ha nem jó Neki, ahogy fekszem, azt úgyis jelzi majd! :)
2016. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én általában a bal oldalamon fekszek, de csak mert így kényelmesebb. ha a jobb oldalam kényelmesebb lenne, akkor úgy feküdnék.

20hkm

2016. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem figyeltem, hol az egyik, hol a másik oldalamon feküdtem. Meg kell többször fordulni éjszaka, én nem tudtam egy egész éjszakát ugyan azon az oldalon tölteni. Hiába a bal oldal az ideális elvileg, ha nem kényelmes, nem tudsz úgy pihenni. Úgy feküdj, ahogy kényelmes, pihentető, ha a babának nem jó, úgyis jelzi.
2016. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem figyeltem. Lefeküdtem ahogy jól esett ha a baba rugdosott akkor megfordultam. Ha úgy is rugdosott akkor úgy voltam vele csak bulizós kedve van de általában fordulás után visszafogta magát. De általában a bal oldalamra kényszerített amúgy. :D

Háton nem tudtam aludni az utolsó kb 10 hétben nagyon kényelmetlen volt a derekamnak.

2016. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindkét oldalamon feküdtem. Csak előre nőtt a hasam, így végig tudtam valamelyik oldalamon feküdni, a csípőm nem bírta volna, ha mindig ugyanazon, így váltogattam. kb. a 20. héttől végig.
2016. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem figyelek rá, úgy alszom/fekszem, ahogy kényelmes, eddig semmi baja nem lett. 27 hkm
2016. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én se figyelek ilyesmire, 40 hetes már elmúltam, fekszem, ahogy kényelmes.
2016. márc. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem bírnék ki egy egész éjszakát egy oldalon, ha nem kényelmes megfordulok. Még úgy féligmeddig hason is szoktam feküdni, csak háton nem.
2016. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek

Csak sok helyen olvasom hogya vége felé bal oldal javasolt mert hâton fekve könnyen elnyomhatunk eret ami a babânàl oxigénhiànyos àllapotot okozhat.

De akkor ő majd biztos jelez.:)

2016. márc. 31. 17:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Az esetek 98%àban a jobb oldalamon fekszek, mindkét terhessègem alatt végig így volt.
2016. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!