Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szenved (ett) valaki fülzúgást...

Szenved (ett) valaki fülzúgástól terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Fülzúgásom mondjuk évek óta van,régebben voltam is fül-orr-gégészeten,de nem találtak semmit.

Pár hete pulzáló fülzúgással gyarapodott a sima zúgás a jobb fülemben. A vérnyomásom alacsony,vérszegény is vagyok és kezdődő nyakcsigolya-meszesedésem van. Nem tudom a terhességnek lehet még pluszban köze hozzá? Jövőhéten ismét elmegyek a fülészetre.


2016. ápr. 1. 18:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
17 hetes kismama vagyok egyébként.
2016. ápr. 1. 18:07
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, sajnos nem foglalkoznak vele. Sok helyen jártam már.
2016. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kb.20 hetesen kezdődött. Még 24 órás vérnyomásmérőt is rámtettek, megnézett fül orr gégész, semmi ilyen jellegű probléma nem igazolódott be. Pár hét múlva elmúlt ha jól emlékszem.
2016. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon rossz már így több hét után,főleg este elalvás előtt. :( A sima fülzúgást már mondhatni megszoktam,de ez zavaróbb.Lehet akkor a hormonális ok is rátesz.
2016. ápr. 1. 20:02
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem is zugott a fulem a 18.-20. hettol. Aztan a szules utan elmult.


Nyakcsigolya meszesedesem is van, neha napokra beall a nyakam, es csak merevitovel tudok letezni. Egy orvos ajanlott ra tornat. Napi 20 perc. Azota ritkabban van. (POnt most megint faj, de elotte egy evig rendben volt.)

2016. ápr. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ neked is! Hát,ha még hónapokig ilyen lesz... :/ Na,de nem nagyon tudok mit tenni.
2016. ápr. 2. 17:59
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. terhességnél a 3. trimeszterben végig zúgott, és mintha mindig be lett volna dugulva. A vérbőség miatt is lehet, nekem ezt mondta a doki anno. Elvégre másfélszer annyi vérünk van terhesség alatt, mint normálisan. Szülés után azonnal elmúlt. Nekem sem volt se magas vérnyomás, se cukor. De persze, megnézetni sosem árt:)
2016. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen,lehet a vérbőségtől is fülzúgás,csak az idegesít,hogy csak a jobb fülem és pulzál,nem sok jót olvastam róla. :/ Holnap megyek a fül-orr-gégészetre,kíváncsi vagyok,mint mond az orvos.
2016. ápr. 6. 20:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább neurológiai tünet mint fül-orr gége.
2016. ápr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva hogy elég gyakran elájulok vagy a határán vagyok aminek az első jele hogy elkezd sípolni a fülem,majd elönt a forróság aztán se kép se hang!
2016. ápr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!