Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányos apukának jó lenni?

Narancs223 kérdése:

Lányos apukának jó lenni?

Figyelt kérdés
Nálunk az a felállás hogy terhes vagyok Férjem tudom hogy elsőre kisfiút akart Kiderült hogy lány nem láttam rajta hogy nagyon repdesett de mondja hogy örül neki én valamiért nem hiszem el annyira vagy paranoiás vagyok már... , volt valaki így?

2016. ápr. 1. 22:01
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Alapbol apukanak nagyon jo lenni ez nem fugg attol hogy fiad vagy lanyod van. Nyilvan mas. De ne ijedjen meg hogy lanya lesz:)
2016. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Nekem egy kis lámyom van.Mikor először megkérdezték,hogy milyen nemü gyereket szeretnék azonnal kislányt mondtam :))

Tudom az apák általában fiut szeretnénekde valahogy én mindig is szerettem volna egy kislányt.A tesó is úton van,ő pedig fiú lesz.

És hogy a kérdésre is válaszoljak...nagyszerü dolog lámyos apának lenni :)) Elképesztően aranyos,édes... nem lehet leírni ezt az érzést :)

De a lényeg egyébként,hogy egészséges legyen :)

30/F

2016. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jó egészséget kívánok a babához kedves utolsó! :)
2016. ápr. 1. 22:22
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm :))

2-es voltam

2016. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

Nyugodj meg. Az apák imádják a kislányukat. A kapcsolat talán nem is tudom... Szorosabb apa lánya között, még ha most ezt nem is érzi majd fogja ha megszületett. :)

A párom egyszerüen imádja a lányunkat. A lány meg egyenesen rajong az apjáért. Hiába.. A lányok nagyon apásak. Konkrétan én le vagyok tojva mikor itthon van a kedvesem. :)

2016. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
94%

Eddig még nem láttam olyan apát, aki ne lett volna fülig belezúgva a lányába (érted, hogy értem).


Az egy másik dolog, hogy egy férfi amikor gyerekben gondolkodik, akkor az első gondolata jó eséllyel az, hogy majd focizik a fiával, meg ilyenek; a második esetleg meg az, hogy mi manót fog csinálni, ha lány, mert az ilyen lányos dolgokhoz ő nem ért, meg gőze sincs, hogy egy lánnyal mit lehet csinálni. De majd rájön

2016. ápr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Bevallom amikor a barátnőm terhes lett minden álmom, hogy fiam legyen. Már annyira előre szaladtam, hogy képzeletemben együtt jártunk edzőterembe, és az önvédelmi sportra.

Készültem rá nagyon. Később közölte, hogy a nemét nem mondták meg (takarásban volt) de nagy öröm, ketten vannak.. Húúhha 2 srác EZ IGEN!!!

Végig fiúkat vártam. Lányok lettek.. Az orvos amikor Bianca lányomat a kezembe adta, és megláttam a fekete haját, hosszú szempilláját, abban a pillanatban beleszerettem, és eszembe sem jutott az, hogy fiúkat akartam. Később Blankát is megcsodáltam. Ma már 6 évesek. Imádom őket. Egyébként 2 különböző egyéniség, és félig bevált amit álmodoztam a fiúkról. Blanka lányom minden önvédelmi edzésen velem van :) és lelkesen tanulja is :)

Szóval soha 1 pillanatra sem bánom, hogy lányaim vannak, semmi pénzért nem cserélném el őket..

35/F

2016. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek az első házasságából van egy lánya, már felnőtt. Amikor terhes lettem, kérdeztem, hogy milyen neműnek drukkol. Mondta, hogy alapvetően mindegy, de talán 51-49% arányban fiú javára, de csak azért, mert már van egy lánya.

Lány lett. Már két éves, az apja az isten. Ha hazaér, akkor én le vagyok tojva. A rajongás kölcsönös, a férjem is imádja.


Talán az is benne van, hogy nem jobb vagy rosszabb, egyszerűen más, mint a másik lánya volt ennyi idősen. Az idősebb lány nyugodt, visszahúzódó "befőtt" gyerek volt. Nem hisztizett, nagyon nyugodt lélek volt.

A mi lányunk viszont temperamentumos és már most látszik, hogy van benne humorérzés bőven. Mozgékony, extrovertált típus, ennek minden pozitív és negatív hozadékával.

Nem egyszer odasettenkedett az apjához reggel és a takaró alól kilógó lábát megcsikizte, majd hangosan kacagott, ahogy ő ijedten visszarántotta.


De apámnál is egy véletlen elszólásból derült ki, hogy fiú unokának drukkolt. Na, ott aztán végképp nagy a szerelem. Amikor a lányom megöleli, látom, hogy párásodik apám szeme.

Talán fél éves se volt, amikor apám fel-alá vonult vele nyáron, a karjában tartva. A baba belekapaszkodott a mellkas szőrébe és izomból húzni kezdte. Látszott, ahogy apám mellbimbója deformálódik el. Ő párás szemmel, fülig érő szájjal konstatálta, hogy de cuki.

Nekem nincs mellszőröm, de szerintem 2 másodperc után tettem volna le egy ilyen akciónál.


Még az amúgy nagyon hebehurgya, 16 éves unokatestvére is hirtelen átváltozik, ha találkoznak. Azonnal leül hozzá a földre és a "nagyon kemény macho vagyok" szerepet eldobva gügyögve játszik vele, hagyja, hogy ugráljon rajta - pedig egy kamaszfiútól nem erre számítana az ember.

2016. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ilyeneket olvasni :) jó kedvem lett teljesen :)
2016. ápr. 1. 23:12
 10/18 anonim ***** válasza:

Nálunk mikor az elsővel voltam terhes apuka fiút szeretett volna, de lány lett, hát imádja a lányát, meg Ő is az apját, de tényleg nagyon apás a lányom most 2,5 éves.

2 héten belül megszületik a második lányunk is, a párom már mikor kiderült hogy terhes vagyok akkor mondogatta: Jajj remélem Ő is lány lesz, ne aggódj emiatt szerintem, ha fiú ha lány tuti hogy imádni fogja :)

2016. ápr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!