Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányos apukának jó lenni?

Narancs223 kérdése:

Lányos apukának jó lenni?

Figyelt kérdés
Nálunk az a felállás hogy terhes vagyok Férjem tudom hogy elsőre kisfiút akart Kiderült hogy lány nem láttam rajta hogy nagyon repdesett de mondja hogy örül neki én valamiért nem hiszem el annyira vagy paranoiás vagyok már... , volt valaki így?

2016. ápr. 1. 22:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kérdező,az apukák szomorúak ha nem olyan gyerekük lesz,mint amilyent akarnak.Ha a baba megszületik később elfogadja és nagyon imádni fogja,nem bánja meg azt sem,hogy más nemű lett. Azt mondják,hogy az apukák lányosak,az anyák fiúsak. fiúk anyának,a lányok apásak igy kerek az élet
2016. ápr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Szuper :) csak papájának van fura stílusa.. 2lánya van szerintem mindig vágyott fiúra ahogy észrevettem mikor elmondtuk a családnak hogy jön a dédunoka ujjongott mindenki mivel a családban az első unoka\dédunoka lesz .. Csak a áá mondta hogy majd megtudjuk mi lesz mondjuk persze majd kiderül erre hát az első csak fiú lesz... Ez nekem már akkor rosszul esett :/ ő világéletében csajozós volt öregségére tért vissza a családjához, őszintén szólva megijjedtem mivel a párom mindig kisfiamnak nevezte a pocakba mindig probáltam rákészíteni hogy lehet hogy lány stb talán ezért volt az aggodalmam Ennyire mert elsőnek azt éreztem hogy csalódást okoztak neki de rosszul érzem magam hogy ilyen hülye gondolatom volt rossz anya vagyok/leszek , csak ha nincs ez a fiúzás talán nem érzem ezt Férjem is bánnja szerintem hogy hülyéskedett" ilyennel mert most látja rajtam a szomorúságot ...
2016. ápr. 2. 09:39
 13/18 anonim ***** válasza:
Érdekes. Pàrom lànyt akart. Első terhességnél 12.hétig Zsófinak hívtuk a pocaklakót,(én fiút szerettem volna,de apa miatt én is lànyra vártam)amíg nem közölték,hogy fiú lesz.☺1 hét volt míg àthangolódott a pàrom. Megszületett... imádja,de a fiúnk is őt. A sors fintora,most mindketten lànyt szerettünk volna,de újra fiúnk lesz.😊 teljes a boldogság. A lényeg hogy egészség legyen. Hidd el,a párod amint a kezébe kapja a picit odáig leszmeg vissza. De szerintem ezzel minden apuka így van, függetlenül attól,hogy fia lesz vagy lànya.
2016. ápr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szuper biztos ő is így lesz vele :)
2016. ápr. 5. 17:13
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekünk három lányunk van, és mindegyik olyan de olyan apás, hogy csak na.

Apa-kultusz van már-már. :)

Majd az ujja köré csavarja, figyeld meg.

2016. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 6 éves lányom az előző páromtól, most 21 hetes terhes vagyok, még nem tudjuk, de a párom meg van győződve, hogy fiú lesz.

Ha esetleg mégse.... én sem tudom,

hogy fog reagálni.

2016. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Van egy 4 éves lányunk, most jön a kistesó. Úgy álltam hozzá, hogy mindegy, csak minden rendben legyen. Aztán mikor kisfiút mondott a doki, valahogy nem az ősboldogság tört rám, pedig tényleg azt gondoltam, hogy mindegy. Aztán a következő UH-ra, mire ráhangolódtam a kukisra, kibökte, hogy lány! Az is össze-vissza érzés volt. Most örülök, hogy lány, de eljátszok a gondolattal, milyen jó lenne ha a 3. fiú lenne.. :) Szóval nyugi, adj neki időt. A férfiak nagy része nem olyan romantikus, mint a reklámokban, attól, hogy nem fog rózsaszín ruhácskákkal hazaállítani, még tutira imádni fogja!

29 éves második pocakos anyuka.. :)

2016. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Kedves 16os biztos örülni fog neki ha kislány lesz :) Köszi a válaszokat biztos belejön majd a lányos apuka szerepbe :)
2016. ápr. 13. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!