Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív terhességi teszt, vérzés?

Pozitív terhességi teszt, vérzés?

Figyelt kérdés

Csináltam 5 tesztet és mind az 5 teszt pozitív lett! De tegnap véreztem! Inkább barnás volt de vér is látszódott! Egyszer van egyszer nincs,egyszer több egyszer kevesebb!

Mitől lehet ez? Kérlek segítsetek! Ma megyek orvoshoz,de nagyon érdekel hogy mitől lehet ez azért írtam ide! Köszi a válaszokat !


2016. ápr. 5. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
A leggyakoribb ok a fenyegető vetélés. De okozhatja méhszájseb vagy hematóma.
2016. ápr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy még az is, hogy kevés a progeszteron. Ilyenkor progeszteronpótlást szoktak adni, magnéziumot és sok pihenést javasolnak mellé.
2016. ápr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az orvos méhen kívüli terhességre gyanakszik !
2016. ápr. 5. 08:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem. Ha tudod a választ, mert látta az orvos, vagy beszéltél vele, akkor miért idegen emberektől kérdezed?
2016. ápr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
na mi a helyzet? :)
2016. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

délután megyek az orvoshoz,mert tegnap voltam vérvételen! és délután mondom neki hogy mi történt !


utolsó válaszolónak ! Este meg írom hogy mit mondott az orvos! :)

2016. ápr. 5. 09:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg méhenkívüli gyanús, nekem pl ugyanúgy megjött rendesen pozi teszt ellenére, de el sem múlt, maradt a pesételés. Mivel elhalt az 5. héten így a doki mondta, hogy várjunk, hátha felszívódik, de a hcg-szint állandó maradt és a menzesz ugyanúgy megjött később jó időben, csak befelé folyt a vér, próbálta az elhalt petezsákot eltávolítani. Végül a sok hasűri vér miatt megműtöttek.
2016. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na mi volt? Hogy vagy?
2016. ápr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát voltam orvosnál,és mondta hogy vagy egy kezdődő terhesség volt vagy már egy elhalt terhesség volt!Aztán kiderült hogy 3 hetes terhes voltam. 19-én vissza kell mennem ultrahangra meg egy tesztet kell csinálnom. És azóta is vérzek és nagyon görcsölök..Mondta a doki ha erős vérzés és erős görcsök vannak be kell feküdnöm a kórházba..
2016. ápr. 10. 10:53
 10/10 A kérdező kommentje:
még mindig fáj a derekam,fáradt vagyok,szédülök,néha szúró érzést érzek a hasam aljában,hányingerem van
2016. ápr. 10. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!