Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba mozgásâtól is keményedi...

A baba mozgásâtól is keményedik a has?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 5. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Egy biztos, amikor kemény a has, olyankor a baba sosem mozog.

2016. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a dokim, és rendszeresen tapasztalom is egyébként, hogy bizonyos mozgások igenis ingerelhetik úgy a méhet, hogy összehúzódásokat váltHATnak ki. Szóval igen, nálam legalábbis mindenképp. Nálad mi a tapasztalat? miért kérdezted?

Nyilván, amikor be van feszülve a méhed, mint egy hatalmas kődarab, a baba sem mozog, vagy legalábbis nem érzed, de ez nem jelenti azt, hogy előtte nem rugdoshatta meg rossz helyen. :)


Boldog babázást! :)

2016. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Èn is valami ilyenre gondoltam hogy előtte sok volt a ficànka mert nagyon ingerli minden a méhemet.Köszi neked is minden jót kívànok:)
2016. ápr. 6. 05:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, én most vagyok harmadjára várandós és többször előfordult, hogy az ő mozgására keményedett a hasam. Azért lehet érezni keményedés közben is, ha mocorog, rugdos. Persze akkor, amikor már erősebben rúg, kb. mikor olyan 1kg körül van a súlya.
2016. ápr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem különbséget érdemes tenni aközött, amikor csak a has alja keményedik, és aközött, amikor az egész has egy "kocka", ez félidőn túl van már általában.

Utóbbi esetben nekem sosem mozogtak, ahogy szüléskor fájás közben sem.

első (szintén 3 gyerekes km)

2016. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!