Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden nap egy alma?

Minden nap egy alma?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok, az első lányommal hamar kezdtem vizesedni. Ha minden nap megeszek egy almát jót vagy rosszat teszek víz terén? Másik kérdés: a cseresznye tényleg szintén vízhajtó? A lefagyasztott is?
2016. ápr. 5. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Napi egy almától nem fog változni semmi, de egészségedre.

A cseresznye vízhajtó, de puffaszt is.

2016. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ó, akkor nem valami remek megoldás. Hány alma hajtana vizet?
2016. ápr. 5. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Sör is vízhajtó, próbálj meg napi egy fél literes alkoholmentes sört, hátha az segít :)
2016. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A második terhességnél engem elkerült a vizesedés, pedig az elsőnél nagyon durva volt, még papucsba sem fért a lábam és talpam annyira feszült, hogy alíg bírtam járni. Szerintem egyrészt azért, mert nem kánikulában ért az utolsó 3 hónap, másrészt pedig azért, mert hajkurásztam végig az elsőszülöttem.
2016. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyel sok levest,de izesites nelkul. En csak repat,borsot,hagymat,fokhagymat,paprikat,zellert fozok bele.kis petrezselyem is mehet. Ne sozd. Nekem ez nagyon jol szinten tartja a vizgaztartasomat,raadasul tele van vitaminnal es meg olcso is
2016. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a napokba vagy 5 kg almát megettem, estére mégis elefánt lábaim vannak, föleg ebbe a jó idöbe.
2016. ápr. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Én rettenetesen vizesedtem, már minden házi és gyógyszertári tippet kipróbáltam, tornáztam, de minden hiába. Azt mondta a nődoki, ez is ugyanúgy hajlam kérdése, mint a csíkosodás. Azt mondta, úgymond ne törődjek vele. A végén mérnem kellett a vérnyomásomat, de minden rendben volt.

+25 kg-val mentem szülni. A szülés másnapján a férjem sem ismert rám, mert minden víz lement, a kórházból +3kg-val jöttem haza.

2016. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!