Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas rizikóju terhesség...

Magas rizikóju terhesség magába foglalhatja a császármetszsét?

Figyelt kérdés
Tüdő"beteg" vagyok , de az orvosom azt mondta természetesen is szülhetek...nem értem hisz a tüdő nagy terhelést kap?!
2016. ápr. 6. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Önmagában nem foglalja magába a császármetszést de vannak olyan esetek, amikor szükség lehet rá.

Ha bizonytalan vagy kérj másodvéleményt.

De a vajúdás alatt se hagynak magadra, bármikor tudnak tolni a műtőbe, ha valami nem a terv szerint alakul.

2016. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A csaszarmetszesnel nagyobb lesz az a terhelés, ha altatásra kerül a sor.
2016. ápr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el oda, ahol a tüdő-betegségedet kezelik és ott kérj szakvéleményt. Biztos adnak egy papírt arról, hogy mit javasolnak vagy tiltanak, és ezt vidd a nőgyógyászodnak vagy a szülésre.
2016. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tölcsér mellkasom van (pectus excavatum) műtötték is lassan 20 éve, de még mindig látszik. Nyomja a szívem, tüdőm műtétig asztmás rohamaim is voltak miatta. Ennek ellenére semmi akadálya nem volt a természetes szülésnek. Kértünk egy szakvéleményt is róla.
2016. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én magas kockázatú terhes voltam, nem volt automatikusan császármetszési indok ez. (végül az lett, de nem a betegségem miatt)
2016. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!