Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koraterhesen hasmenés. Mitől...

Koraterhesen hasmenés. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mióta megtudtam, hogy babám lesz, napi egy Magnosolvot iszom (két részletben), mert sokat görcsölök. Lágyabb a székletem, gyors anyagcsere miatt amúgy is napi 2 alkalommal van nagy wc. Kb egy hete inkább hasmenésem van. Okozhatják ezt a hormonok, vagy a Magnosolvot kellene lecserélnem? Holnap mindenképp megemlítem a dokinak, de addig is aggódom, nem tudom mennyire normális ez. Úgy hallottam, hogy inkább szorulás szokott előfordulni...
2016. ápr. 7. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A szorulás később jellemző csak! Emlékszem, hogy az elején én is naponta többször mentem wc-re, pedig aztán nekem sincs az a hűdegyors anyagcserém alapból.
2016. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom a kérdésedre a választ, de nekem az első trimeszterben végig volt. Cserébe a szülés után durva aranyerem lett annyira nem ment a dolog hetekig.
2016. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor nen egyedi eset. :( Sajnálom, az aranyértől én is tartok... Lett aztán műtét belőle?
2016. ápr. 8. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!