Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig leszek kórházban?

Boda Bogi kérdése:

Meddig leszek kórházban?

Figyelt kérdés

sziasztok jöwő hèten leszek 8 hónapos terhes tegnap szeretkeztünk a párommal s utána wèrezni kezdtem

Most korházban wagyok kaptam 2 szurit

Nyitwa wan a mèhszáj walamennyire

Szerintetek mikor engednek haza?


2016. ápr. 8. 02:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Ezt komolyan nem értem, ott vagy a kórházban, és tőlünk kérdezed, hogy mikor jöhetsz haza. Miért nem az orvostól kérdezed???? Megáll az agyam, azért ez már több a sokkknál.
2016. ápr. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
szerintem tök mindegy én mit gonolok mert úgysem én döntöm el.
2016. ápr. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Azonkívül, hogy tök letojnam meddig kell bent lenni. Csak rendben legyen minden a picivel...
2016. ápr. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
az orvosod eldönti,ha minden rendbe vagy haza mehetsz és szüléskor mész korházba csak.ha másként itél iszülésig ott maradsz
2016. ápr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Pont és "v" nincs a telefonodon?
2016. ápr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem, hogy miért kell mindenkinek egyből nekirontani aki ide kérdést tesz fel... Honnan tudjátok, hogy ki a Kérdező és mi történt vele pontosan...

Kedves Kérdező. Attól függ, hogy a méhszájad mennyire van nyitva. Külső méhszáj, vagy belső méhszáj, milyen hosszú a méhnyak, hány hetes terhes vagy és a Baba milyen állapotban van. Jó lenne, ha be tudnátok tölteni a 36. hetet, mert ha nem előtte koraszülés. Ezt kell minden áron megakadályozni. Ebben benne van az is, hogy a 36. hétig nem mehetsz haza, ezt fogja az orvos eldönteni. Amellett, hogy a doki mit mond Neked innentől kezdve nagyon nagyon kímélned kell magadat. A szurik, amiket kaptál, valószínűleg tüdőérlelő és/vagy fájástevékenység csökkentő. Ezek ahhoz kellenek, hogy a baba tüdeje gyorsabban fejlődjön és nálad elmúljanak a görcsök, amik miatt a méhszáj kinyílhatott. Az orvos véleménye számít. Azt tedd amit mond és rendben lesz minden, a Baba most a legfontosabb. Kitartás!

2016. ápr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk amolyan 3 napos szabály van....tehát ha valamiért az osztályra felvesznek akkor 3 napig fix nem engednek haza. Amikor már nem számít korababának akkor szinte dobják is ki az embert
2016. ápr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én mikor 31 hetesen nagyon keményedtem, akkor bementünk a kórházba, és megállapították, hogy c2111 lett az értékem (vér szerencsére nem volt). Felvettek a szülészetre, folytatták a magnéziumot,feltettek nst-re, és elkezdték adni a tüdőérlelő szurikat.ez egy 3 napos kúra. Mikor megkaptam az utolsó szurit, akkor szólt a dokim,hogy megvizsgál. Szerencsére a három nap alatt nem nyílt tovább a méhszáj, maradt az érték,így haza engedett

Azt mondta, hogy ha tovább nyílt volna, akkor bent kellett volna maradni. Otthon kímélő életet kellett élni, azt mondta, hogy nem kell feküdni, de sokszor pehenjek le,ne emeljek, és kíméljem magam amennyire tudom,meg rengeteg magnézium. (az ami a kórházba is van,az a por,abból a max adag)aztán a 37. Hétig húztuk. Sok szerencsét nektek is, remélem minden a legnagyobb rendben lesz.

2016. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az unatkozo gunyos emberek s megjegyzèseik nem èrdekelnek sajnálom hogy ennyire unatkoznak hogy akkor már olyanba ütik az orrukat ami nekik nem tetszik tán èn èrdekesebb wagyok mint a ti unalmas èletetek... Na mindegy remèlem szèp kalandos napotok lesz puszi nektek


A többi wálaszadónak köszönök mindent wègre bejött egy normális doki -ráadásul ő szokott uh-n wizsgálni- mondta hogy hètfőn mehetünk haza most nincs baja egyönknek sem ő is izeg mozog itt bent

Szówal köszönöm a wálaszokat towábbi szèp napot nektek

2016. ápr. 8. 10:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Örülök, hogy rendben van minden, és haza engednek! Azért otthon is pihenj amennyit csak tudsz. Tudom milyen bent sajnos, sokszor hiába kérdez az ember, nem válaszolnak az orvosok. :( vigyázz magatokra!
2016. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!