Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bekell feküdjek a kórházba!...

Bekell feküdjek a kórházba! Mire számíthatok? 40+2hkm

Figyelt kérdés

Még mindig nem akar kibújni a pici, fájásaim sincsenek semmi. (2ik baba)


Mire számíthatok?

Nálatok hogy volt?

:(



2016. ápr. 11. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk protokollból 41. héten beindítják: oxitocin infúzióban+burokrepesztés. Nekem sajnos császár lett.
2016. ápr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden nap ctg volt, az elsőt 40+5-nél indították, mert mintha láttak volna valamit, a másodiknál 41.héten beindult magától. Ilyenkor már nem emlékszem hány naponta, de olyan ctg-re is kellett menni, ahol huzamosabb ideig "bögyörgetni " kellett a mellbimbót (ki-ki a sajátját, ez a szülőszobás részeknél egy kis szobában volt)és úgy nézték, hogy beindul-e a szülés vagy fájás vagy a gyerek szívhangjával ennek hatására lesz-e valami. Nálam ez nem hatott, többször is voltam
2016. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja és akkor a protokoll (3 éve)az volt, hogy ha nincs semmi, de tényleg semmi(és a magzatvíz színét is néha megkukkantották)akkor akár a 42. hetet is megvárták. (legalábbis a szobatársam pont így volt. Aztán nem indult akkor se, indították, aztán úgy sem haladt, ahogy kellett volna, végül megcsászározták.

Még az előző voltam. (nekem akkor nem volt fogadott orvosom, neki se, és nagyon tartottam attól, hogy addig várnak amíg baj nem lesz.... szerencsére nem lett.

2016. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hamarosan kell mennem pose-ra. Erről tapasztalatok?


Rettegek a császártól. Bízom benne h beindul magától

2016. ápr. 11. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:
3 gyerekbol csak a kozepsot hordtam tul, 40+4-en akart befektetni a doki, de mivel mar elotte is nyilni kezdtem, azt mondta, lehet ha tovabb nyilok meg is inditja, tehat burokrepi, oxitocin. Hal istennek ugy is lett, mikor aznap megvizsgalt, mar 5cm-re ki voltam tagulva, es inditotta. Egyebkent ez a baba lett meg a leggyorsabban, repesztes utan 2ora es 5 perccel mar a kezemben volt ;-) Attol,hogy tulhordod, semmi nem indokolja a csaszart! Konnyu szulest kivanok!
2016. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!