Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor készítettétek el a...

Mikor készítettétek el a kórházi csomagot? Hanyadik héten?

Figyelt kérdés

Én 35 hetes terhes leszek szerdán, s már nekem be van pakolva,mert úgy érzem,hogy hamarabb fog kibújni (így gondoltam az elsővel is és megvárta a 40 hetet :D ), a babáét ma készítem, de ezt a férjem csak utánam hozza be,mikor már jövünk haza.

Nem korai? Anyum szerint ráértemvolna, de az elsőszülésnél is így pakoltam be,akkor nem szólt semmit.

Jaj, s május közepére várjuk, szerintetek elég egy hosszúújjú-lábú rugdalózó sapkával? S betakarni egy vékony valamivel ha nagyon hűvös lenne.


2016. ápr. 11. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes voltam amikor a boltban előttem egy néni arról mesélt a pénztárosnak, hogy a lánya 36 hetesen szűlt és semmi jele nem volt, hogy hamarabb fog èrkezni. Na én ezt egy égi jelnek vettem ès amikor haza mentem gyorsan bepakoltam a bőröndömbe. 38 hetesen jött a lurkó.
2016. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak 30 hetes vagyok, de a következő két hétben össze akarok készülni mindennel, a babás csomaggal is, mert a férjem ki tudja, mit fog bepakolni, meg legalább átnézem egyszer, hogy mi is hiányzik.


Igaz, még csak az első gyereket várom, de nekem a védőnő azt tanácsolta, azért 35-36. hétre pakoljam ezeket össze, mert nem jó az utolsó pillanatban kapkodni.


Mivel első baba, a rugis-sapis megoldáshoz nehéz hozzászólnom, talán csak annyi, hogy többfélét is pakolnék be, esetleg egy ujjatlan bodyt, ha nagyon meleg lenne, takaróval, meg valamivel melegebb cuccot is, pl kertésznadrág, meg kis hosszúujjú felső, ismerősék május végi esküvőjén szakadt az eső, 15-17 fokok voltak, erre is számítani kell. Szóval én több mindenre felkészülnék, 17-28 fokra, esetleges esőre, szélre. Remélem, segítettem, könnyű szülést kívánok és jó egészséget!

2016. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

10perc alatt összepakoltam

nem volt előre elkészítve


azt majd akkor pakold be ha már tudod milyen idő lesz akkor

májusban is lehet forróság és hidegebb is

2016. ápr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

37 hetesen.

Majd állt még 3 hétig.

2016. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes ilyenkor már bepakolni. Most becsomagolni semmiből nem áll, viszont ha nem teszed meg és előbb jön a baba, jobb ha nem fájásokkal kell összedobálni ami a kezed ügyébe kerül, aztán nem a férjednek kell utánad vinnie ami kimaradt. Szóval szerintem jól tetted.

Én április végére vagyok kiírva, én a babát a következőben fogom hazavinni: rövid ujjú body, hosszú ujjú rugi, kis sapka. De viszek biztonságért egy pulcsit meg egy takarót, ezeket szükség szerint adom rá.

2016. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel nekem négyből négy problémás terhességem volt, ezért én mindig összepakoltam a saját dolgaimat már a 25. hét környékén. A kicsiét pedig a 36. hétig.
2016. ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A baba holmijait még átnézem és pakolok azért melegebb holmit is, nehogy megfázzon nekem szegénykém azonnal.
2016. ápr. 11. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!