Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap missed ab-om lesz....

Holnap missed ab-om lesz. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Egy hematoma miatt elvesztettük a kicsinket! Már kórházban vagyok! :`( :( :( Fájni fog? Altatni fognak? Mikor mehetek haza innen? Szörnyű érzés boldog kismamák között feküdnöm, úgy érzem megszakad a szívem. Haza akarok menni! Van esélye, hogy műtét után pár órával haza engedjenek?
2016. ápr. 11. 17:12
 1/4 Mono144 ***** válasza:
Nagyon sajnálom ami veled történt, és teljességgel megértem hogy most amit megélsz minden pillanata fáj. Kitartást és légy erős az idő múlásával picit könnyebb lesz :(
2016. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
N, ugy sajnalom, irok ide is. Fajni nem fog, altatasban csinaljak, nekem utana sem fajt, lelki resze persze tok mas. De jobb igy, mert probalkozhattok ujra, nekunk harom honapot kellett varni. Hazaengedtek delutan, mutet utan aludtam ket es fel orat, mikor felebredtem, a megkonnyebbules volt az, amit ereztem, mivel feltem az altatastol. Jott is ferjem utana ertem, nekem kellett anti D is, itthon lefekudtem ujra aludni. Masnap en mar dolgoztam is, jobb volt igy, mint otthon agyalni, de bem vagyunk egyformak.
2016. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is sajnálom, velem egy hónapja történt hasonló. :(

Fájni egyáltalán nem fájt, még a lamináriás része sem (még nem szültem, azért kellett), pedig azzal mindenki riogatott. Altatnak, semmit nem érzel, nekem a várakozás volt a legrosszabb. Na meg az ultrahangra várni a sok nagypocakos, mosolygós kismama között...

A műtét után én megkönnyebbültem. Nem csak azért, mert az altatás azért rizikót, hanem úgy éreztem, hogy lezárult valami, véglegessé vált, az agyam abbahagyta a "miért, miért pont velem, mi lett volna, ha..." kattogást és a műtét után már tudtam a jövőre koncentrálni.

Az ébredés után szédültem kicsit, feküdtem pár órát, míg kiment belőlem az altató. Du. 2-kor műtöttek, és 7-kor már haza is mehettem. Ez mindenkinél más, a doki fogja megmondani.

Másnap én alig véreztem, nem is bírtam feküdni, takarítottam, főztem, nem álltam meg egy percre se.

Nekem a dokim azt mondta, hogy nem kell várni, 3 héttel a műtét után már élhettünk szexuális életet (védekezéssel), és a következő ciklustól már próbálkozhatunk is. De ez is dokifüggő, sokan 3 hónapot javasolnak.

2016. ápr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Látom nem is válaszoltam, hogy köszönöm a sok kedves szót!

Azóta 2 kisbabám is született már, így már 4 gyönyörű gyermek szülei lehetünk! <3

2018. aug. 21. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!