Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis gyerek mellett milyen...

Kis gyerek mellett milyen terhesnek lenni?

Figyelt kérdés
Tervezünk második babát, kíváncsi vagyok kinek mennyire volt nehezebb a második terhessége.Arra gondolok igazából,hogy egy kisgyerek mellett azért van feladat, játszóra vinni, játszani vele meg hasonlók. Nem feltétlen tudsz lepihenni amikor csak szeretnéd.
2016. ápr. 12. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát attól is függ mennyire pici a Nagy! :)

Nekem 3 éves múlt a Nagy, mikor terhes lettem a picivel, 2 hónap híján 4 év van köztük. Nekem még így is nehezebb volt, mint az első. Pedig az enyém nem mondjuk egy 2 éves volt. De ugye szinte végig dolgoztam. Igen, csak amikor hazajöttem, az elsőnél max. összedobtam egy egyszerű vacsit, vagy még azt se, a másodiknál már nem igazán tehettem meg. Ha hazajött a bölcsiből, akkor menni kellett játszani, amíg apa haza nem ért, addig nem volt felmentő sereg. Az eleje még oké volt, de a 25-26. héttől nehezebb. A vége meg már eléggé. Eleve nem vagyok jó alvó, terhesen meg kifejezetten rossz. Na már most erre ugye rájött,hogy ha a Nagy beteg volt, akkor "éjszakáztunk", de másnap ugyanúgy kellett mennem dolgozni, és estig helytállni.

Mindig mondom is,hogy le a kalappal azelőtt, aki ezt kisebb gyerekkel csinálja végig.

2016. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Barmikor születhet a pici, a nagy februárban lett 3.


Nem egyszeru, foleg most a vegen. 4 hetet kellett fekudnom az megviselt mindkettőnket.

Tegnap játszon voltunk de a hintaba megkértem egy apukát tegye bele..

Ma meg dolgoztam itthonrol, holnaptol nem szeretnek.


️

igazabol a 4 het volt necces meg most ezek az utolsó napok...

2016. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éves a kisfiam.Augusztusban érkezik a tesó.Az elején rosszabbra számítottam de elég jól alakulnak a dolgok.Féltem a.rosszullétektől,hogy bírom majd.Eddig semmi probléma nem volt.24 hetes vagyok vígan járunk a játszóra fagyizni.Sokat sétálunk motorozunk a boltba.Ezt a terhességet sokkal jobban viselem.
2016. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13 hónapos a fiam, 27 hetes vagyok a lányommal. Az eleje a fáradtság miatt volt nehéz, aludtam volna rengeteget. Most már a hasamtól nem férek, nem tudok leülni játszani a földre, a fürdetés apa feladata, ha itthon van. Egyébként emelgetem, ha pelenkázom, vagy ha igényli, meg sétához készülve is. A másik, amit nehezen viselek, a hisztik. Nagyon akaratos. Összességében jól érzem magam, és jól bírom magam, de könnyebb lesz, ha kint a kicsi is, nem kell félteni magam a megterheléstől.
2016. ápr. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!