Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is megváltozott a bőre...

Másnak is megváltozott a bőre babásan?

Figyelt kérdés
A mellkasomon mellemnél anyajegyek,elszíneződések,piros foltok..olyan kis megviselt öreges lett:)
2016. ápr. 12. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a hátam iszonyat pattanásos (pedig sosem volt az) de cserébe az arcom annál "tisztább"
2016. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem korpasodik a fejböröm, pedig elötte rengeteget kinlodtam vele! :) Az en arcomon viszont vannak pattanasok, neha egyszerre több is... Ez a terhesseg elött is megvolt idönkent, de most sem javult.
2016. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem brutálisan pattanásos lett a bőröm. A hátamon, mellem, arcom... Mindenem. :(

De nyugtasson a tény, h amint megszületett a lányom szinte rögtön elmult minden :)

2016. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elsőnél semmit nem vàltozott. Màsodiknàl eltűntek a pattanàsok, művészetek. Mindkétszer kisfiú volt a pocakban, ha ez szàmìt.
2016. ápr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az arcom nagyon ronda,piros pattanàsok borítjàk,első terhessègnèl ki voltam virulva,gyönyörű volt a bőröm,hajam. Most meg...mint egy bànyarèm. A bőröm is sokkal szàrazabb lett. Első gyermekem fiú ès most is fiút vàrok.
2016. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat.

Boldog babavàràst mindenkinek:)

2016. ápr. 14. 04:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!